• Hifas Da Terra Dr. Inmune Five Hdt 250Ml.
-5%

Hifas Da Terra Dr. Inmune Five Hdt 250 ml.

SKU-koodiHI8436561601264
Hifas Da Terra Dr. Inmune Five Hdt 250 ml on kasviperäinen tuote, joka on kehitetty vahvistamaan immuunijärjestelmää. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat parantamaan immuunijärjestelmän reagointia sairauksiin ja edistävät kehon yleistä terveyttä. Sitä suositellaan ravintolisänä puolustuskyvyn vahvistamiseksi ja vahvan immuunijärjestelmän ylläpitämiseksi.
Normaalihinta €34,00 13,6 € / 100ml
Alennushinta €34,00 Normaalihinta €35,79
Säästät: -€1,79
13,6 € / 100ml
Hifas Da Terra Dr. Inmune Five Hdt 250Ml.
Hifas Da Terra Dr. Inmune Five Hdt 250 ml.
Normaalihinta €34,00 13,6 € / 100ml
Alennushinta €34,00 Normaalihinta €35,79
Säästät: -€1,79
13,6 € / 100ml

 

 
Hifas Da Terra Dr. Inmune Five Hdt 250 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään immuunijärjestelmän vahvistamiseen. Se on kehitetty parantamaan immuunijärjestelmän reagointia sairauksiin ja edistämään yleistä terveyttä. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat stimuloimaan kehon puolustusmekanismeja ja suojaamaan sitä infektioilta ja sairauksilta. Tätä tuotetta käytetään ravintolisänä immuunijärjestelmän vahvistamiseen ja yleisen terveyden parantamiseen.

Koostumus

Vesi, luomuaagavenektari, Y-syklodekstriini, frukto-oligosakkaridit (90 % inuliinia), luomua acerola-mehutiiviste (Malpighia glabra L.), 60 mg luomua Ganoderma lucidum -uutetta (0,4 %), 60 mg luomulaatuista Agaricus blazei -uutetta (0,4 %), 60 mg luomulaatuista Pleurotus ostreatus -uutetta (0,4 %), 60 mg luomulaatuista Inonotus obliquus -uutetta (0,4 %), 60 mg Lentinula edodes -sienen luomuuutetta (0,4 %), 59 mg askorbiinihappoa (C-vitamiinia) (74 % VRN*),

Käyttöohje

Hifas Da Terra Dr. Inmune Five Hdt 250 ml -valmisteen käyttöohje on ottaa 10 ml (yksi ruokalusikallinen) päivittäin, mieluiten aamulla, laimennettuna veteen tai mehuun. Sitä suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.