• Herdibel Herdi Tomill (Tussil) 250Ml.
-7%

Herdibel Herdi Tomill (Tussil) 250 ml.

SKU-koodiHE8436024230291
Timjami-siirappi yskään.
Normaalihinta €17,20 6,88 € / 100ml
Alennushinta €17,20 Normaalihinta €18,53
Säästät: -€1,33
6,88 € / 100ml
Herdibel Herdi Tomill (Tussil) 250Ml.
Herdibel Herdi Tomill (Tussil) 250 ml.
Normaalihinta €17,20 6,88 € / 100ml
Alennushinta €17,20 Normaalihinta €18,53
Säästät: -€1,33
6,88 € / 100ml

 

 
Herdibel Herdi Tomill on timjamisiirappi, joka auttaa lievittämään yskää ja hengityselinten vaivoja. Yhden ruokalusikallisen ottaminen sekoitettuna veteen tai teeseen voi tuoda helpotusta ja hyvinvointia hengityselimille. Löydä rauha ja luonnollinen helpotus Herdi Tomillin avulla.

Koostumus

Timjamiuute, hunaja, puhdistettu vesi.

Käyttöohje

Ota yksi ruokalusikallinen sekoitettuna veteen tai teeseen.

Apteekkarin neuvo

Herdi Tomill lievittää yskää ja hengityselinten vaivoja.