• Herdibel Herdi Propos 250Ml.
-14%

Herdibel Herdi Propos 250 ml.

SKU-koodiHE8436024230284
Propolli rosmariiniöljyssä.
Normaalihinta €17,60 7,04 € / 100ml
Alennushinta €17,60 Normaalihinta €20,37
Säästät: -€2,77
7,04 € / 100ml
Herdibel Herdi Propos 250Ml.
Herdibel Herdi Propos 250 ml.
Normaalihinta €17,60 7,04 € / 100ml
Alennushinta €17,60 Normaalihinta €20,37
Säästät: -€2,77
7,04 € / 100ml

 

 
Herdibel Herdi Propos on rosmariiniöljyyn sekoitettu propolisöljy, jossa propolisin ominaisuudet yhdistyvät rosmariinin tuoksuun ja hyötyihin. Muutama tippa kuumaan veteen hengitettäväksi voi auttaa lievittämään kurkkukipua ja vahvistamaan immuunijärjestelmää. Löydä propolisöljyn voima Herdi Proposin avulla.

Koostumus

Propolliöljyä rosmariiniöljyssä.

Käyttöohje

Lisää muutama tippa kuumaan veteen inhalaatiota varten.

Apteekkarin vinkki

Vahvista vastustuskykyäsi ja lievitä kurkkukipua Herdi Propos -valmisteella.