• Herdibel Herdi Loe 250Ml.
-14%

Herdibel Herdi Loe 250 ml.

SKU-koodiHE8436024230277
Rosmariinipohjainen hiusvoide
Normaalihinta €17,60 7,04 € / 100ml
Alennushinta €17,60 Normaalihinta €20,37
Säästät: -€2,77
7,04 € / 100ml
Loppuunmyyty
Herdibel Herdi Loe 250Ml.
Herdibel Herdi Loe 250 ml.
Normaalihinta €17,60 7,04 € / 100ml
Alennushinta €17,60 Normaalihinta €20,37
Säästät: -€2,77
7,04 € / 100ml

 

 
Herdi Loe by Herdibel on rosmariinipohjainen hiusvesi, joka vahvistaa hiuksia ja ehkäisee niiden putoamista. Levittämällä sitä päänahkaan ja hieromalla saat vahvemmat ja terveemmät hiukset. Tutustu luonnolliseen hiustenhoitoon Herdi Loe by Herdibel -tuotteella.

Koostumus

Rosmariinipohjainen hiusvesi.

Käyttöohje

Levitä päänahkaan ja hiero.

Apteekkarin vinkki

Vahvistaa hiuksia ja ehkäisee hiustenlähtöä.