• Herboplanet Tsa Propolis 50Ml.
-22%

Herboplanet Tsa Propolis 50 ml.

SKU-koodiHE8032185030628
Herboplanet Tsa Propolis on nestemäinen ravintolisä, joka sisältää propolisia, mehiläisten tuottamaa luonnollista ainetta. Propolisilla on antioksidanttisia ja antimikrobisia ominaisuuksia, minkä ansiosta se voi auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää ja suojaamaan infektioilta. Tämä tuote on saatavana 50 ml:n pakkauksessa, ja sitä voidaan käyttää osana tasapainoista ja terveellistä ruokavaliota.
Normaalihinta €25,29 50,58 € / 100ml
Alennushinta €25,29 Normaalihinta €32,27
Säästät: -€6,98
50,58 € / 100ml
Loppuunmyyty
Herboplanet Tsa Propolis 50Ml.
Herboplanet Tsa Propolis 50 ml.
Normaalihinta €25,29 50,58 € / 100ml
Alennushinta €25,29 Normaalihinta €32,27
Säästät: -€6,98
50,58 € / 100ml

 

 
Herboplanet Tsa Propolis on ravintolisä, joka sisältää propolisia, mehiläisten tuottamaa luonnollista ainetta. Propolisia on perinteisesti käytetty sen antibakteeristen, antiviraalisten ja tulehdusta hillitsevien ominaisuuksien vuoksi. Tätä tuotetta voidaan käyttää immuunijärjestelmän vahvistamiseen, vilustumisen ja flunssan oireiden lievittämiseen sekä suun terveyden edistämiseen. Suositeltava annostus on 10–15 tippaa vedessä tai mehussa laimennettuna 2–3 kertaa päivässä.

Ainesosat

Herboplanet Tsa Propolis 50 ml:n tärkein vaikuttava aine on propolis.