• Herbolari De Rubi Denamus 250Ml.
-25%

Herbolari De Rubi Denamus 250 ml.

SKU-koodiHE8437008326092
Herbolari De Rubi Denamus 250 ml on tuote, jota käytetään kasviperäisten lääkkeiden ja luonnonlääketieteen alalla. Kyseessä on lääkekasveista saatu nestemäinen uute, jota käytetään erilaisiin terapeuttisiin tarkoituksiin. Juuri tämä tuote, Denamus 250 ml, tunnetaan antioksidanttisista ja tulehdusta hillitsevistä ominaisuuksistaan. Sitä käytetään yleisesti lihas- ja nivelkipujen lievittämiseen sekä verenkierron parantamiseen. Sitä on perinteisesti käytetty myös vilustumisen ja flunssan oireiden lievittämiseen. On tärkeää korostaa, että tätä tuotetta tulee käyttää terveydenhuollon ammattilaisen valvonnassa ja asianmukaisia ohjeita noudattaen.
Normaalihinta €21,95 8,78 € / 100ml
Alennushinta €21,95 Normaalihinta €29,41
Säästät: -€7,46
8,78 € / 100ml
Loppuunmyyty
Herbolari De Rubi Denamus 250Ml.
Herbolari De Rubi Denamus 250 ml.
Normaalihinta €21,95 8,78 € / 100ml
Alennushinta €21,95 Normaalihinta €29,41
Säästät: -€7,46
8,78 € / 100ml

 

 

Herbolari De Rubi Denamus 250 ml on tuote, jota käytetään kasviperäisten lääkkeiden ja luonnonlääketieteen alalla. Kyseessä on lääkekasveista saatu nestemäinen uute, jota käytetään erilaisiin terapeuttisiin tarkoituksiin. Juuri tämä tuote, Denamus 250 ml, tunnetaan antioksidanttisista ja tulehdusta hillitsevistä ominaisuuksistaan. Sitä käytetään yleisesti lihas- ja nivelkipujen lievittämiseen sekä verenkierron parantamiseen. Sitä on perinteisesti käytetty myös kylmän ja flunssan oireiden lievittämiseen. On tärkeää huomata, että tätä tuotetta tulee käyttää terveydenhuollon ammattilaisen valvonnassa ja asianmukaisia ohjeita noudattaen.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.

Käyttöohjeet

Herbolari De Rubi Denamus 250 ml on verkkokaupan tuote. Valitettavasti tietokannassamme ei ole tarkkoja tietoja juuri tästä tuotteesta. Suosittelen, että tutustut verkkokaupan sivustoon tai otat suoraan yhteyttä heihin saadaksesi yksityiskohtaisia tietoja tuotteen vähimmäiskäyttöohjeista.

Apteekkarin neuvo

Herbolari De Rubi Denamus 250 ml on tuote, joka kuuluu luontaistuotekategoriaan. On tärkeää huomata, että tämän tyyppiset tuotteet ovat yleensä ravintolisiä eivätkä lääkkeitä. Siksi on suositeltavaa neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tuotteen käytön aloittamista, etenkin jos käytät muita lääkkeitä tai sinulla on ennestään terveysongelmia. Lisäksi on tärkeää noudattaa valmistajan antamia käyttö- ja annostusohjeita.