• Herbal Essences Aloe Vera Shampoo 350 ml
  • Herbal Essences Aloe Vera -shampoo 350 ml
  • Herbal Essences Aloe Vera -shampoo 350 ml
  • Herbal Essences Aloe Vera -shampoo 350 ml
  • Herbal Essences Aloe Vera -shampoo 350 ml
  • Herbal Essences Aloe Vera -shampoo 350 ml
  • Herbal Essences Aloe Vera -shampoo 350 ml
  • Herbal Essences Aloe Vera -shampoo 350 ml
  • Herbal Essences Aloe Vera -shampoo 350 ml
  • Herbal Essences Aloe Vera -shampoo 350 ml
-5%

Herbal Essences Aloe Vera -shampoo 350 ml

SKU-koodiHE8700216211185

Herbal Essences vahvistava aloe-shampoo 350 ml erittäin kuivan hiuksen puhdistukseen ja kosteuttamiseen

Normaalihinta €5,02 1,43 € / 100ml
Alennushinta €5,02 Normaalihinta €5,29
Säästät: -€0,27
1,43 € / 100ml
Loppuunmyyty
Herbal Essences Aloe Vera Shampoo 350 ml
Herbal Essences Aloe Vera -shampoo 350 ml
Normaalihinta €5,02 1,43 € / 100ml
Alennushinta €5,02 Normaalihinta €5,29
Säästät: -€0,27
1,43 € / 100ml

 

 

Uppoudu kosteuttavaan keitaaseen. Herbal Essencesin vahvistava aloe-shampoo auttaa elvyttämään kuivaa hiuksia ja tuo tasapainon tunteen herkän jasmiinin tuoksunsa ansiosta. Yhdistämällä kasviperäisiä ravintoaineita ja Meksikon eteläosasta peräisin olevaa aloea saamme aikaan vegaanisen koostumuksen, joka ei sisällä silikoneja, sulfaatteja eikä sulfaattipohjaisia pinta-aktiivisia aineita. Koe kosteutettu, pehmeä ja silkkinen hius. Käytä shampoota ja huuhtelematonta hoitoainetta

Koostumus

Aqua, Sodium Cocoyl Isethionate, Lauramidopropyl Betaine, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Citric Acid, Sodium Chloride, Parfum, Sodium Benzoate, natriumsalicylaatti, polyquaternium-10, natriumsitraatti, tetrametyyliasetyylioktahydronaftaleenit, tetranatrium-EDTA, Citrus aurantium -kuoriöljy, limoneeni, Aloe barbadensis -lehtimehu, natriumhydroksidi, pineeni, terpineoli, histidiini

Käyttöohjeet

Levitä runsaasti, vaahdota ja huuhtele sitten pois. Käytä sen jälkeen hoitoainetta.