• Hawaiian Tropic Ht Shoothing Aftersun Gel, 200Ml
  • Hawaiian Tropic HT Soothing Aftersun Gel, 200 ml
-12%

Hawaiian Tropic HT Soothing Aftersun Gel, 200 ml

SKU-koodiHA5099821002213

Hawaiian Tropic Shooting Aftersun -geeli 200 ml

Normaalihinta €11,10 5,55 € / 100ml
Alennushinta €11,10 Normaalihinta €12,60
Säästät: -€1,50
5,55 € / 100ml
Hawaiian Tropic Ht Shoothing Aftersun Gel, 200Ml
Hawaiian Tropic HT Soothing Aftersun Gel, 200 ml
Normaalihinta €11,10 5,55 € / 100ml
Alennushinta €11,10 Normaalihinta €12,60
Säästät: -€1,50
5,55 € / 100ml

 

 

Raikas ja kevyt after sun -geeli, joka sopii erinomaisesti ärtyneelle iholle; kosteuttava voide, joka rauhoittaa ihoa ja uudistaa vaurioituneita soluja; ainutlaatuinen sekoitus aloe veraa, E-vitamiinia ja kasviuutteita; hypoallergeeninen ja dermatologisesti testattu; tuoreuden tunne voimistuu, kun tuotetta säilytetään jääkaapissa; vastustamaton, raikas ja pitkäkestoinen tuoksu; geelipakkaus: 200 ml; ihanteellinen käytettäväksi suihkun jälkeen ja ennen nukkumaanmenoa; ihosyöpäyhdistyksen suosittelema; Hawaiian Tropicin laatutakuu.

Koostumus

Aqua
Alkoholi (denat.)
Polysorbate 20
Glycerin
Trietanoliamiini
Fenoksietanoli
Karbomeeri
Kaprylyyliglykoli
Hajuvesi
Sorbihappo
Aloe barbadensis -lehtimehu
Bentsofenoni-4
Limoneeni
Linalool
CI 19140
CI 42090.

Ainesosat

Vesi
Denaturoitu alkoholi
Polysorbaatti 20
Glycerin
Trietanoliamiini
Fenoksietanoli
Karbomeeri
Kaprylyyliglykoli
Hajuvesi
Sorbihappo
Aloe barbadensis -lehtimehu
Bentsofenoni-4
Limoneeni
Linalool
CI 19140
CI 42090.

Lääketeollisuus
neuvo
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me