• Hawaiian Tropic Ht Enriching Aftersun Body Butter, 250Ml
  • Hawaiian Tropic HT Enriching Aftersun Body Butter, 250 ml
  • Hawaiian Tropic HT Enriching Aftersun Body Butter, 250 ml
-21%

Hawaiian Tropic HT Enriching Aftersun Body Butter, 250 ml

SKU-koodiHA5099821002718

Hawaiian Tropic Enriching Aftersun Body Butter 250 ml

Normaalihinta €11,30 4,52 € / 100ml
Alennushinta €11,30 Normaalihinta €14,25
Säästät: -€2,95
4,52 € / 100ml
Hawaiian Tropic Ht Enriching Aftersun Body Butter, 250Ml
Hawaiian Tropic HT Enriching Aftersun Body Butter, 250 ml
Normaalihinta €11,30 4,52 € / 100ml
Alennushinta €11,30 Normaalihinta €14,25
Säästät: -€2,95
4,52 € / 100ml

 

 

Hawaiian Tropic After Sun Body Butter auttaa säilyttämään rusketuksesi ja kosteuttaa ihoasi pitkän aurinkopäivän jälkeen
Aloe veran, sheavoin, kaakaovoin, kookoksen ja avokadon ravitseva vaikutus. Tämä ylellinen koostumus hemmottelee ja kosteuttaa ihoasi, antaen sille terveen hehkun
Levitä tätä vartalovoita päivittäin runsaasti koko vartalolle auringossa oleskelun jälkeen tai kun ihosi on kuiva
Eksoottisen kookospuun tuoksunsa ansiosta Hawaiian Tropic After Sun Body Butter pitää ihosi aina tuoksuvana ja silkkisenä
Vartalovoide, jossa on eksoottinen kookospähkinän tuoksu

Koostumus

Aqua
Cetearyylialkoholi
Etyyliheksyylistearaatti
Helianthus annuus -hybridiöljy
Butyrospermum Parkii -voi
Glyseriini
oktyylidodekanol
Natriumsetearyylisulfaatti
Glyseryylistearaatti
Fenoksietanoli
Hydrattu risiiniöljy
Natriumbentsoaatti
Hajuaine
Ksantaanikumi
Sitruunahappo
Tokoferyyliasetaatti
Dinatriumfosfaatti
Kookosöljy
Persea gratissima -öljy
Natriumsulfaatti
Bentsyylialkoholi
Carica papaya -hedelmäuute
Mangifera Indica -hedelmäuute
Passiflora incarnata -hedelmäuute
Plumeria Acutifolia -kukkauute
Psidium guajava -hedelmäuute
CI 47005.

Ainesosat

Vesi
Setearyylialkoholi
Etyyliheksyylistearaatti
Helianthus annuus -hybridiöljy
Butyrospermum Parkii -voi
Glyseriini
oktyylidodekanol
Natriumsetearyylisulfaatti
Glyseryylistearaatti
Fenoksietanoli
Hydrattu risiiniöljy
Natriumbentsoaatti
Hajuaine
Ksantaanikumi
Sitruunahappo
Tokoferyyliasetaatti
Dinatriumfosfaatti
Kookosöljy
Persea gratissima -öljy
Natriumsulfaatti
Bentsyylialkoholi
Carica papaya -hedelmäuute
Mangifera Indica -hedelmäuute
Passiflora incarnata -hedelmäuute
Plumeria Acutifolia -kukkauute
Psidium guajava -hedelmäuute
CI 47005.

Lääketeollisuus
neuvo
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me