• Hawaiian Tropic HT Bruma Hydrating Protect SPF 50, 220 ml
-14%

Hawaiian Tropic HT Bruma Hydrating Protect SPF 50, 220 ml

SKU-koodiHA5099821128739

Hawaiian Tropic Bruma Hydrating Protect SPF 50 220 ml

Normaalihinta €13,00 5,91 € / 100ml
Alennushinta €13,00 Normaalihinta €15,10
Säästät: -€2,10
5,91 € / 100ml
Hawaiian Tropic HT Bruma Hydrating Protect SPF 50, 220 ml
Hawaiian Tropic HT Bruma Hydrating Protect SPF 50, 220 ml
Normaalihinta €13,00 5,91 € / 100ml
Alennushinta €13,00 Normaalihinta €15,10
Säästät: -€2,10
5,91 € / 100ml

 

 

Pakene havaijilaiseen paratiisiin missä tahansa oletkin Silk Hydration™ -sarjan ultrakevyillä, jatkuvatoimisilla suihkeloosioilla. Nauti tehokkaasta UVA/UVB-suojasta yhdistettynä 12 tunnin kosteutukseen, joka ehkäisee ihon kuivumista ja elvyttää ihoasi, jolloin se näyttää terveeltä ja säteilevältä.
Nämä kevyellä trooppisella tuoksulla varustetut voiteet vievät sinut Havaijin aurinkoisiin maisemiin samalla, kun ne hoitavat ihoasi hellävaraisesti. Niiden erittäin kevyt ja rasvaton koostumus takaa mukavan ja jälkiä jättämättömän levityksen, ja niiden korkea vedenkestävyys tekee niistä ihanteellisia mihin tahansa auringon alla tapahtuvaan seikkailuun.
Tuotteet on kehitetty koralliriuttojen kannalta turvallisiksi, eivätkä ne sisällä oksibentsonia tai oktinoksaattia, mikä edistää meriympäristön suojelua. Lisäksi ne ovat PETA:n sertifioimia eläinkokeettomia tuotteita, mikä takaa eettisen ja kunnioittavan hoidon.
Ominaisuudet ja edut:
• UVA/UVB-suojaus ja intensiivinen kosteutus.
• Erittäin kevyt ja rasvaton koostumus.
• Jopa 12 tuntia jatkuvaa kosteutusta.
• Aistit kietova trooppinen tuoksu.
• Erittäin vedenkestävä, ihanteellinen rannalle ja uima-altaalle.
• Kätevä, helposti levitettävä suihkepullo.
• Koralliriutalle turvallinen, ei sisällä oksibentsonia eikä oktinoksaattia.
• PETA:n sertifioima eläinkokeeton tuote.
Hawaiian Tropic Silk Hydration Spray: Nauti trooppisesta kokemuksesta ja hoida ihoasi samalla täydellisellä yhdistelmällä suojaa, kosteutusta ja ripaus Havaijia jokaisella käyttökerralla.

Koostumus

Alkoholi (denat.).
Butaan
Isobutaan
C12–15-alkyylibentsoaatti
Propaan
Oktokryleeni
Dibutyyliadipaatti
Trimetyylipentaanidioli/adipiinihappo/glyseriini-ristipolymeeri
Dietyyliaminohydroksibentsoyyliheksyylibentsoaatti
Butyylimetoksidibentsoyyli-metaani
Isoamyyli-p-metoksisinnamaatti
Etyyliheksyylitriazone
bis-etyyliheksyyloksifenoli-metoksifenyylitratsiini
Tokoferyyliasetaatti
Hajuvesi
Kapryyli-/kapriinitriglyseridi
Carica papaya -hedelmäuute
Mangifera indica -hedelmäuute
Passiflora incarnata -hedelmäuute
Plumeria Acutifolia -kukkauute
Psidium guajava -hedelmäuute.

Ainesosat

Denaturoitu alkoholi
Butaani
Isobutaan
C12–15-alkyylibentsoaatti
Propaan
Oktokryleeni
Dibutyyliadipaatti
Trimetyylipentaanidioli/adipiinihappo/glyseroli-ristipolymeeri
Dietyyliaminohydroksibentsoyyliheksyylibentsoaatti
Butyylimetoksidibentsoyyli-metaani
Isoamyyli-p-metoksisinnamaatti
Etyyliheksyylitriazone
bis-etyyliheksyyloksifenolimetoksifenyylitriatsiini
Tokoferyyliasetaatti
Parfum
Kapryyli-/kapriinitriglyseridi
Carica papaya -hedelmäuute
Mangifera indica -hedelmäuute
Passiflora incarnata -hedelmäuute
Plumeria Acutifolia -kukkauute
Psidium guajava -hedelmäuute.