• Hawaiian Tropic Glowing Protection Spf50, 180Ml
  • Hawaiian Tropic Glowing Protection SPF 50, 180 ml
  • Hawaiian Tropic Glowing Protection SPF 50, 180 ml
-21%

Hawaiian Tropic Glowing Protection SPF 50, 180 ml

SKU-koodiHA5099821001858

Hawaiian Tropic Glowing Protection Ultra Radiance – Aurinkovoide SPF 50 180 ml

Normaalihinta €11,60 6,44 € / 100ml
Alennushinta €11,60 Normaalihinta €14,60
Säästät: -€3,00
6,44 € / 100ml
Loppuunmyyty
Hawaiian Tropic Glowing Protection Spf50, 180Ml
Hawaiian Tropic Glowing Protection SPF 50, 180 ml
Normaalihinta €11,60 6,44 € / 100ml
Alennushinta €11,60 Normaalihinta €14,60
Säästät: -€3,00
6,44 € / 100ml

 

 

Hawaiian Tropic Glowing Protection SPF50 -voide yhdistää tehokkaan UVA/UVB-aurinkosuojan rikastettuun koostumukseen, joka hoitaa ja kaunistaa ihoasi. Sen ainutlaatuinen, eettisesti hankittujen kiillemineraalien sekoitus antaa iholle hienovaraisen luonnollisen hehkun ja jättää ihon suojatuksi, säteileväksi ja pehmeäksi kosketukseen.
Kasviperäisillä ainesosilla, mangouutteella, sheavoikompleksilla sekä C- ja E-vitamiineilla rikastettu voide kosteuttaa syvältä ja korostaa ihosi luonnollista kauneutta. Sen kevyt ja rasvaton koostumus imeytyy nopeasti jättäen raikkaan tunteen ilman jäämiä. Lisäksi se on vedenkestävä, ja sen tunnistettava trooppinen tuoksu tekee jokaisesta levityksestä ainutlaatuisen aistielämyksen.
PETA:n sertifioima eläinkokeeton tuote, joka on valmistettu ilman oksibentsonia tai oktinoksaattia, on riuttaturvallinen ja sopii kaikille ihotyypeille. Dermatologisesti testattu voide on täydellinen kumppani ihon hoitoon, joka yhdistää suojan, tyylin ja ympäristön kunnioittamisen.
Hawaiian Tropic: Nauti trooppisesta tunnelmasta samalla kun suojaat ja korostat luonnollista kauneuttasi.

Koostumus

Aqua
Oktokryleeni
Glycerin
Etyyliheksyylisalisylaatti
Denaturoitu alkoholi
Butyylimetoksidibentsoyyli-metaani
C12–15-alkyylibentsoaatti
Tapiokatärkkelys
Polyuretaani-34
Bis-etyyliheksyyloksifenolimetoksifenyylitratsiini
Dibutyyliadipaatti
VP/eikoseeni-kopolymeeri
Etyyliheksyylitriazone
Setearyylialkoholi
Fenoksietanoli
Glyseryylistearaatti
Ksantaanikumi
Natriumstearoyyliglutamaatti
Tokoferyyliasetaatti
Hajuste
Pantenoli
Akrylaatit/C10-30-alkyyliakrylaattikrosspolymeeri
Butyrospermum Parkii -voi
Natriumaskorbyylifosfaatti
Dinatrium-EDTA
Natriumhydroksidi
heksyylisinnamali
Linalool
Psidium guajava -hedelmäuute
Plumeria Acutifolia -kukkauute
Passiflora incarnata -hedelmäuute
Mangifera Indica -hedelmäuute
Carica papaya -hedelmäuute.

Ainesosat

Vesi
Oktokryleeni
Glyseroli
Etyyliheksyylisalisylaatti
Denaturoitu alkoholi
Butyylimetoksidibentsoyyli-metaani
C12–15-alkyylibentsoaatti
Tapiokatärkkelys
Polyuretaani-34
Bis-etyyliheksyylioksifenolimetoksifenyylitratsiini
Dibutyyliadipaatti
VP/eikoseeni-kopolymeeri
Etyyliheksyylitriazone
Setearyylialkoholi
Fenoksietanoli
Glyseryylistearaatti
Ksantaanikumi
Natriumstearoyyliglutamaatti
Tokoferyyliasetaatti
Hajuvesi
Pantenoli
Akrylaatit/C10-30-alkyyliakrylaattikrosspolymeeri
Butyrospermum Parkii -voi
Natriumaskorbyylifosfaatti
Dinatrium-EDTA
Natriumhydroksidi
heksyylisinnamali
Linalool
Psidium guajava -hedelmäuute
Plumeria Acutifolia -kukkauute
Passiflora incarnata -hedelmäuute
Mangifera Indica -hedelmäuute
Carica papaya -hedelmäuute.