• Grn Mascara Extreme Volume Black Granite 9Ml.
-5%
Grn

Grn Mascara Extreme Volume Black Granite 9 ml.

SKU-koodiGR4260631130989

Ripsiväri, joka antaa äärimmäistä volyymia.

Normaalihinta €13,90 154,44 € / 100ml
Alennushinta €13,90 Normaalihinta €14,63
Säästät: -€0,73
154,44 € / 100ml
Loppuunmyyty
Grn Mascara Extreme Volume Black Granite 9Ml.
Grn Mascara Extreme Volume Black Granite 9 ml.
Normaalihinta €13,90 154,44 € / 100ml
Alennushinta €13,90 Normaalihinta €14,63
Säästät: -€0,73
154,44 € / 100ml

 

 

Grn:n Extreme Volume Black Granite -ripsiväri on täydellinen valinta, kun haluat luoda silmäripsiisi upeaa volyymia. Sen pitkäkestoinen koostumus levittyy pehmeästi ja tarttuu silmäripsiin luoden dramaattisen volyymivaikutelman. Syvä musta sävy tuo katseeseesi ripauksen mystiikkaa. Nauti tuuheista silmäripsistä tällä korkealaatuisella ripsivärillä.

Koostumus

Vesi, risiiniöljy, glyseriini, rautaoksidit.

Käyttöohje

Levitä kerroksittain, jotta saat ripset näyttäviksi.

Apteekkarin vinkki

Saavuta silmäripset, joilla on vaikuttava volyymi.