• Gold Nutrition Drainer Lemon 500Ml.
  • Gold Nutrition Drainer Lemon 500 ml.
-42%

Gold Nutrition Drainer Lemon 500 ml.

SKU-koodiGO5601607078215

Gold Nutrition Drainer Lemon 500 ml on urheilujuoma, joka tukee lihasten palautumista ja nesteytystä liikunnan aikana. Se sisältää luonnollisia ainesosia, kuten sitruunaa, joka antaa virkistävän maun ja C-vitamiinia. Lisäksi tämä tuote on vähäkalorinen eikä sisällä lisättyä sokeria, minkä vuoksi se sopii erinomaisesti niille, jotka haluavat noudattaa terveellistä ruokavaliota urheillessaan.

Normaalihinta €12,30 2,46 € / 100ml
Alennushinta €12,30 Normaalihinta €21,29
Säästät: -€8,99
2,46 € / 100ml
Gold Nutrition Drainer Lemon 500Ml.
Gold Nutrition Drainer Lemon 500 ml.
Normaalihinta €12,30 2,46 € / 100ml
Alennushinta €12,30 Normaalihinta €21,29
Säästät: -€8,99
2,46 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
1 tuote(et)
€0,00

 

 

Gold Nutrition Drainer Lemon 500 ml on urheiluravintotuote, jota käytetään nesteytystä edistävänä juomana. Se auttaa poistamaan elimistöön kertyneitä myrkkyjä ja nestettä, mikä edistää painonpudotusta ja lihasten erottumista. Sen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, kuten sitruunaa, jotka toimivat diureetteina ja puhdistavina aineina. Tämä tuote on ihanteellinen niille, jotka haluavat parantaa urheilusuorituskykyään ja saavuttaa terveellisemmän kehon koostumuksen.

Ainesosat

Drainer-koostumuksessa yhdistyvät useat ainesosat, jotka tunnetaan stimuloivista ominaisuuksistaan, kuten seuraavat:

Vihreä tee – Se on termogeeninen kasvi, sillä se kiihdyttää elimistön aineenvaihduntaa, jolloin se polttaa enemmän rasvaa sekä levossa että fyysisen toiminnan aikana.

Hevosenhäntä – Se on monivuotinen kasvi, jolla on vettä poistava vaikutus. Sen arvioidaan lisäävän virtsaneritystä noin 30 % tavallista enemmän.

Omenaviinietikka – Se on runsaasti mineraaleja, vitamiineja, bioflavonoideja, pektiiniä ja etikkahappoa sisältävä aine. Sen korkea kaliumpitoisuus auttaa tasapainottamaan natrium- ja kaliumpitoisuutta, mikä hillitsee ruokahalua ja nesteen kertymistä.