• Glow Clean & Polished Lemon Vitamin Toner, 300 ml
-20%

Glow Clean & Polished Lemon Vitamin Toner, 300 ml

SKU-koodiGL8809937680048
Glow Clean & Polished Lemon Vitamin Toner, 300 ml Ihoa kirkastava kasvovesi, jossa on sitruunavettä. Käytä tätä kasvovettä ihon kirkastamiseen ja kosteuttamiseen.
Normaalihinta €26,30 8,77 € / 100ml
Alennushinta €26,30 Normaalihinta €32,99
Säästät: -€6,69
8,77 € / 100ml
Loppuunmyyty
Glow Clean & Polished Lemon Vitamin Toner, 300 ml
Glow Clean & Polished Lemon Vitamin Toner, 300 ml
Normaalihinta €26,30 8,77 € / 100ml
Alennushinta €26,30 Normaalihinta €32,99
Säästät: -€6,69
8,77 € / 100ml

 

 
Ihoa kirkastava ja kosteuttava kasvojen tonikki, jonka koostumuksessa on Jejun sitruunavettä ja monivitamiinikompleksi, joka elvyttää ihoa ja parantaa sen hehkua näkyvästi. Sen kevyt koostumus virkistää välittömästi, ja sen vaikuttavat aineet auttavat tasoittamaan ihon sävyä sekä palauttamaan iholle säteilevän, terveen ja elinvoimaisen ilmeen. Yksi sen merkittävimmistä ainesosista on C-vitamiinipitoinen sitruunavesi, joka kirkastaa ja elvyttää ihoa. Se sisältää myös niasiinamidia, joka tasoittaa ihon sävyä ja vahvistaa ihon suojakerrosta. Lisäksi se sisältää hyaluronihappoa 10 eri muodossa, mikä auttaa syvällisessä ja pitkäkestoisessa kosteutuksessa. Glowin Clean Polished Lemon Vitamin Toner on saatavana kätevässä 300 ml:n pakkauksessa. Se on täydellinen tuote ihon kirkastamiseen ja epätasaisen ihon sävyn tasoittamiseen, ympäristön aiheuttamilta vaurioilta suojaamiseen antioksidanttien avulla sekä ihon suojakerroksen vahvistamiseen keramidien ja vitamiinien avulla.

Käyttöohjeet

Levitä puhdistuksen jälkeen vanulapulla hellävaraiseen kuorintaan tai käsin, jos haluat lisää kosteutusta. Taputtele kevyesti, kunnes tuote on imeytynyt kokonaan.

Ainesosat

Aqua (Water), Citrus Limon (Lemon) Fruit Water, Glycerin, Butylene Glycol, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Octyldodeceth-16, polyglyseryyl-10-stearaatti, natriumsitraatti, etyyliheksyyliglyseroli, sitruunahappo, dinatrium-EDTA, parfyymi (tuoksu), hydrattu lesitiini, Centella asiatica -uute, Ficus carica (viikuna) -hedelmäuute, keramidi NP, 3-O-etyyliaskorbiinihappo, tokoferoli, hydrolysoitu hyaluronihappo, hydrolysoitu natriumhyaluronaatti, dimetyylisilanolihyaluronaatti, askorbiinihappo, hyaluronihappo, kaliumhyaluronaatti, natriumhyaluronaatti, hydroksipropyylitrimoniumhyaluronaatti, natriumhyaluronaattikrossipolymeeri, natriumhyaluronaattidimetyylisilanoli, natrium-asetyloitu hyaluronaatti, pantenoli, natrium-askorbyylifosfaatti, tokoferyyliasetaatti, biotiini, foolihappo, pyridoksiini, retinylipalmitaatti (A-vitamiini), tiamiini-HCl, syanokobalamiini