• Galiux Pharma Dermodian 400Ml.
-22%

Galiux Pharma Dermodian 400 ml.

SKU-koodiGA8437010413018
Kosteuttaa ja suojaa ihoa. 400 ml.
Normaalihinta €22,30 5,58 € / 100ml
Alennushinta €22,30 Normaalihinta €28,64
Säästät: -€6,34
5,58 € / 100ml
Loppuunmyyty
Galiux Pharma Dermodian 400Ml.
Galiux Pharma Dermodian 400 ml.
Normaalihinta €22,30 5,58 € / 100ml
Alennushinta €22,30 Normaalihinta €28,64
Säästät: -€6,34
5,58 € / 100ml

 

 
Galiux Pharma Dermodian 400 ml on kosteuttava ja suojaava voide, joka on kehitetty ihon hoitamiseen ja terveyden parantamiseen. Sen ainutlaatuinen koostumus yhdistää korkealaatuisia ainesosia, jotka auttavat pitämään ihon kosteutettuna, pehmeänä ja suojattuna. Tämä voide sopii erinomaisesti päivittäiseen käyttöön ja tarjoaa syvällistä, pitkäkestoista kosteutusta. Se sopii lisäksi kaikille ihotyypeille, myös herkälle iholle. Galiux Pharma Dermodian 400 ml:n avulla voit nauttia pehmeästä ja terveestä ihosta jokaisen käyttökerran jälkeen.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin. 

Käyttöohje

Levitä runsaasti ja hiero ihoon.