• Galactopharm Lactisol Liquidum 250Ml.
-25%

Galactopharm Lactisol Liquidum 250 ml.

SKU-koodiGA4013699000523
Galactopharm Lactisol Liquidum 250 ml on ravintolisä, joka sisältää laktoosia ja muita ravitsemuksen kannalta välttämättömiä ravintoaineita. Tuote on kehitetty parantamaan ravintoaineiden imeytymistä ja edistämään ruoansulatuskanavan terveyttä. Se sopii erinomaisesti henkilöille, joiden on lisättävä laktoosin ja muiden ravintoaineiden saantia päivittäisessä ruokavaliossaan.
Normaalihinta €32,68 13,07 € / 100ml
Alennushinta €32,68 Normaalihinta €43,57
Säästät: -€10,89
13,07 € / 100ml
Loppuunmyyty
Galactopharm Lactisol Liquidum 250Ml.
Galactopharm Lactisol Liquidum 250 ml.
Normaalihinta €32,68 13,07 € / 100ml
Alennushinta €32,68 Normaalihinta €43,57
Säästät: -€10,89
13,07 € / 100ml

 

 
Galactopharm Lactisol Liquidum 250 ml on ravintolisä, jota käytetään imettävien naisten rintamaidon tuotannon lisäämiseen. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka stimuloivat prolaktiinin tuotantoa, eli maitotuotannosta vastaavan hormonin tuotantoa. Tuote on turvallinen ja tehokas, ja sitä voivat käyttää naiset, jotka haluavat lisätä maitotuotantoaan vauvojensa ruokkimiseksi. Ennen tuotteen käyttöä on suositeltavaa noudattaa lääkärin tai terveydenhuollon ammattilaisen ohjeita.

Ainesosat

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.