• Forza Vitale Sys.Valerian 50Ml.
-21%

Forza Vitale Sys. Valeriana 50 ml.

SKU-koodiFO8023966700731
Forza Vitale Sys.Valeriana 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään ahdistuksen, unettomuuden ja hermostuneisuuden hoitoon. Sitä käytetään luonnollisena ravintolisänä rentoutumisen edistämiseen ja unen laadun parantamiseen. Suositeltu annostus on 20–30 tippaa veteen tai mehuun laimennettuna 2–3 kertaa päivässä. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.
Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,30
39,6 € / 100ml
Forza Vitale Sys.Valerian 50Ml.
Forza Vitale Sys. Valeriana 50 ml.
Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,30
39,6 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Valeriana 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään ahdistuksen, unettomuuden ja hermostuneisuuden hoitoon. Sitä käytetään luonnollisena ravintolisänä rentoutumisen edistämiseen ja unen laadun parantamiseen. Suositeltu annostus on 20–30 tippaa laimennettuna veteen tai mehuun 2–3 kertaa päivässä. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen hoidon aloittamista.

Koostumus

Forza Vitale Sys.Valeriana 50 ml -valmisteen pääainesosa on valeriaana.

Vaikuttavat aineet

Forza Vitale Sys.Valeriana 50 ml:n pääainesosa on valeriaana.