• Forza Vitale Sys.Cimicifuga 50Ml.
-23%

Forza Vitale Sys. Cimicifuga 50 ml.

SKU-koodiFO8023966701042
Forza Vitale Sys.Cimicifuga 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään vaihdevuosien oireiden hoitoon. Sitä käytetään ravintolisänä, ja suositeltu annostus on 20 tippaa laimennettuna veteen kolme kertaa päivässä. Tämä tuote sisältää Cimicifuga racemosa -uutetta, kasvia, joka tunnetaan kyvystään lievittää kuumia aaltoja, liiallista hikoilua ja muita vaihdevuosiin liittyviä oireita. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.
Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,80
38,6 € / 100ml
Forza Vitale Sys.Cimicifuga 50Ml.
Forza Vitale Sys. Cimicifuga 50 ml.
Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,80
38,6 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Cimicifuga 50 ml on fytoterapiassa käytettävä tuote vaihdevuosien oireiden hoitoon. Sitä käytetään ravintolisänä, ja suositeltu annostus on 20 tippaa laimennettuna veteen kolme kertaa päivässä. Tämä tuote sisältää Cimicifuga racemosa -uutetta, kasvia, joka tunnetaan kyvystään lievittää kuumia aaltoja, liiallista hikoilua ja muita vaihdevuosiin liittyviä oireita. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen hoidon aloittamista.

Koostumus

Forza Vitale Sys.Cimicifuga 50 ml sisältää Cimicifuga racemosa -uutetta.

Vaikuttavat aineet

Forza Vitale Sys.Cimicifuga 50 ml:n pääainesosa on Cimicifuga racemosa -uute.