• Forza Vitale Quinta Essence Hot Seeds 10Ml.
-25%

Forza Vitale Quinta Esencia Semillas Calientes 10 ml.

SKU-koodiFO8023966600420
Forza Vitale Quinta Esencia Semillas Calientes 10 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään piristeenä. Se sisältää ”kuumia” siemeniä, joilla uskotaan olevan energiaa antavia ja elvyttäviä ominaisuuksia. Sitä käytetään elinvoiman lisäämiseen sekä fyysisen ja henkisen suorituskyvyn parantamiseen.
Normaalihinta €27,40 274,0 € / 100ml
Alennushinta €27,40 Normaalihinta €36,59
Säästät: -€9,19
274,0 € / 100ml
Forza Vitale Quinta Essence Hot Seeds 10Ml.
Forza Vitale Quinta Esencia Semillas Calientes 10 ml.
Normaalihinta €27,40 274,0 € / 100ml
Alennushinta €27,40 Normaalihinta €36,59
Säästät: -€9,19
274,0 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Quinta Esencia Semillas Calientes 10 ml on fytoterapiatuote, jota käytetään piristeenä. Se sisältää ”kuumia” siemeniä, joilla uskotaan olevan energiaa antavia ja elvyttäviä ominaisuuksia. Sitä käytetään elinvoiman lisäämiseen sekä fyysisen ja henkisen suorituskyvyn parantamiseen.

Koostumus

Alkoholi, vihreä anis (Pimpinella anisum) e.o. 1,66 %, kumina (Cuminum cyminum) e.o. 1,66 %, fenkoli (Foeniculum vulgare) e.o. 1,66 %.

Käyttöohje

Aikuiset: Ota 3 tippaa 3 kertaa päivässä kielen alle.