• Forza Vitale Psc Arresto Prevento 50Ml.
-22%

Forza Vitale Psc Arresto Prevento 50 ml.

SKU-koodiFO8023966994338
Suojaa elimistöä talvisiin vaivoihin.
Normaalihinta €56,70 113,4 € / 100ml
Alennushinta €56,70 Normaalihinta €72,35
Säästät: -€15,65
113,4 € / 100ml
Loppuunmyyty
Forza Vitale Psc Arresto Prevento 50Ml.
Forza Vitale Psc Arresto Prevento 50 ml.
Normaalihinta €56,70 113,4 € / 100ml
Alennushinta €56,70 Normaalihinta €72,35
Säästät: -€15,65
113,4 € / 100ml

 

 

Suojaa elimistöä talvisilta vaivoilta.

Koostumus

Luomualkoholi, glyseroli, luomupäivänkakaran PSC* (Sambucus nigra) silmut, luomuechinacean PSC* (Echinacea purpurea) juuri, luomuyrttikukan PSC* (Achillea millefolium) nuoret versot.