• Forza Vitale Les Syringa Vulgaris Lilo 50Ml.
-21%

Forza Vitale Les Syringa Vulgaris Lilo 50 ml.

SKU-koodiFO8023966800448
Tuote ”Forza Vitale Les Syringa Vulgaris Lilo 50 ml” on luonnollinen elvyttävä valmiste, jota käytetään kasvilääketieteessä. Se sisältää Syringa Vulgaris Lilo -uutetta, kasvia, joka tunnetaan elvyttävistä ominaisuuksistaan. Sitä käytetään lisäämään kehon elinvoimaa ja energiaa luonnollisella tavalla.
Normaalihinta €17,20 34,4 € / 100ml
Alennushinta €17,20 Normaalihinta €21,74
Säästät: -€4,54
34,4 € / 100ml
Loppuunmyyty
Forza Vitale Les Syringa Vulgaris Lilo 50Ml.
Forza Vitale Les Syringa Vulgaris Lilo 50 ml.
Normaalihinta €17,20 34,4 € / 100ml
Alennushinta €17,20 Normaalihinta €21,74
Säästät: -€4,54
34,4 € / 100ml

 

 

Tuote ”Forza Vitale Les Syringa Vulgaris Lilo 50 ml” on luonnollinen piriste, jota käytetään kasvilääketieteessä. Se sisältää Syringa Vulgaris Lilo -uutetta, joka on kasvi, joka tunnetaan piristävistä ominaisuuksistaan. Sitä käytetään lisäämään kehon elinvoimaa ja energiaa luonnollisella tavalla.

Koostumus

Tuote ”Forza Vitale Les Syringa Vulgaris Lilo 50 ml” sisältää ainesosan Syringa Vulgaris Lilo.