• Forza Vitale Les Sorbus Domestica Serbal 50Ml.
-21%

Forza Vitale Les Sorbus Domestica Serbal 50 ml.

SKU-koodiFO8023966800325
Se vaikuttaa myönteisesti laskimoiden fysiologiseen hyvinvointiin.
Normaalihinta €17,20 34,4 € / 100ml
Alennushinta €17,20 Normaalihinta €21,74
Säästät: -€4,54
34,4 € / 100ml
Forza Vitale Les Sorbus Domestica Serbal 50Ml.
Forza Vitale Les Sorbus Domestica Serbal 50 ml.
Normaalihinta €17,20 34,4 € / 100ml
Alennushinta €17,20 Normaalihinta €21,74
Säästät: -€4,54
34,4 € / 100ml

 

 

Vaikuttaa myönteisesti laskimoiden fysiologiseen hyvinvointiin.

Koostumus

Vesi, glyseroli, alkoholi, leppä (Sorbus domestica) silmut 10 %, hunaja.

Vaikuttavat aineet

Tämän tuotteen pääainesosa on Sorbus domestica -leppäpuun uute.