• Forza Vitale Les Rubus Fructicosus Bramble 50Ml.
-27%

Forza Vitale Les Rubus Fructicosus Zarza 50 ml.

SKU-koodiFO8023966800271
Forza Vitale Les Rubus Fructicosus Zarza 50 ml on vauvoille ja lapsille tarkoitettu aromaterapiatuote. Se sisältää karhunvatukan uutetta, joka on lääkinnällisistä ominaisuuksistaan tunnettu kasvi. Tuotetta käytetään edistämään rentoutumista, lievittämään stressiä ja parantamaan pienten lasten yleistä hyvinvointia. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tuotteen käyttöä vauvoille ja lapsille.
Normaalihinta €16,70 33,4 € / 100ml
Alennushinta €16,70 Normaalihinta €22,73
Säästät: -€6,03
33,4 € / 100ml
Forza Vitale Les Rubus Fructicosus Bramble 50Ml.
Forza Vitale Les Rubus Fructicosus Zarza 50 ml.
Normaalihinta €16,70 33,4 € / 100ml
Alennushinta €16,70 Normaalihinta €22,73
Säästät: -€6,03
33,4 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Les Rubus Fructicosus Zarza 50 ml on vauvoille ja lapsille tarkoitettu aromaterapiatuote. Se sisältää karhunvatukan uutetta, joka on lääkinnällisistä ominaisuuksistaan tunnettu kasvi. Sitä käytetään edistämään rentoutumista, lievittämään stressiä ja parantamaan pienten lasten yleistä hyvinvointia. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tuotteen käyttöä vauvoille ja lapsille.

Koostumus

Tuote ”Forza Vitale Les Rubus Fructicosus Zarza 50 ml” sisältää karhunvatukka-uutetta.