• Forza Vitale Les Carpinus Betullus Carpino 50Ml.
-23%

Forza Vitale Les Carpinus Betullus Carpino 50 ml.

SKU-koodiFO8023966800127
Edistää ylähengitysteiden hyvinvointia.
Normaalihinta €16,70 33,4 € / 100ml
Alennushinta €16,70 Normaalihinta €21,74
Säästät: -€5,04
33,4 € / 100ml
Forza Vitale Les Carpinus Betullus Carpino 50Ml.
Forza Vitale Les Carpinus Betullus Carpino 50 ml.
Normaalihinta €16,70 33,4 € / 100ml
Alennushinta €16,70 Normaalihinta €21,74
Säästät: -€5,04
33,4 € / 100ml

 

 

Edistää ylähengitysteiden hyvinvointia.

Koostumus

Vesi, glyseroli, alkoholi, pihlaja (Carpinus betulus) silmut 10 %, hunaja.

Vaikuttavat aineet

Tämän tuotteen pääainesosa on pihlaja (Carpinus betulus).