• Forza Vitale Hornbeam (Hornbeam) 10Ml.
-30%

Forza Vitale Hornbeam (Hojarazo) 10 ml.

SKU-koodiFO8023966900179
Forza Vitale Hornbeam (Hojarazo) 10 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään piristeenä. Se sisältää pihlajanmarjauutetta, joka on tunnettu energisoivista ja elvyttävistä ominaisuuksistaan. Sitä käytetään väsymyksen torjumiseen, elinvoiman lisäämiseen sekä fyysisen ja henkisen suorituskyvyn parantamiseen. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen tuotteen käyttöä.
Normaalihinta €14,60 146,0 € / 100ml
Alennushinta €14,60 Normaalihinta €20,86
Säästät: -€6,26
146,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Forza Vitale Hornbeam (Hornbeam) 10Ml.
Forza Vitale Hornbeam (Hojarazo) 10 ml.
Normaalihinta €14,60 146,0 € / 100ml
Alennushinta €14,60 Normaalihinta €20,86
Säästät: -€6,26
146,0 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Hornbeam (Hojarazo) 10 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään piristeenä. Se sisältää valkopyökkiuutetta, joka tunnetaan energisoivista ja elvyttävistä ominaisuuksistaan. Sitä käytetään väsymyksen torjumiseen, elinvoiman lisäämiseen sekä fyysisen ja henkisen suorituskyvyn parantamiseen. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen tuotteen käyttöä.

Koostumus

Forza Vitale Hornbeam (Hojarazo) 10 ml -valmiste sisältää ainesosia, joita ei ole erikseen mainittu annetuissa tiedoissa.