• Forza Vita Sys Artemisia (Mugwort), 50 Ml
-19%

Forza Vita Sys Artemisia (Artemisa), 50 ml

SKU-koodiFO8023966700847

Nestemäinen artemisia-uute 50 ml:n pullossa; katkera makuinen kasvi, jota on perinteisesti käytetty ruoansulatusta edistävissä valmisteissa.

Normaalihinta €18,80 37,6 € / 100ml
Alennushinta €18,80 Normaalihinta €23,22
Säästät: -€4,42
37,6 € / 100ml
Forza Vita Sys Artemisia (Mugwort), 50 Ml
Forza Vita Sys Artemisia (Artemisa), 50 ml
Normaalihinta €18,80 37,6 € / 100ml
Alennushinta €18,80 Normaalihinta €23,22
Säästät: -€4,42
37,6 € / 100ml

 

 

Mikä on Forza Vita Sys Artemisia (Artemisia), 50 ml?

50 ml:n pullossa oleva nestemäinen artemisia-uute; artemisia on karvasmakuinen kasvi, jota on perinteisesti käytetty ruoansulatusta edistävissä valmisteissa.

Koostumus ja ominaisuudet

Pisaroittimen ansiosta annosteltu määrä voidaan laimentaa veteen.

Forza Vita Sys Artemisia (Artemisa) -valmisteen käyttö

Noudata Forza Vitalen ohjeita äläkä käytä tuotetta suositeltua aikaa pidempään.

Kenelle tuote on tarkoitettu?

Aikuisille, jotka haluavat käyttää nestemäistä artemisia-valmistetta osana fytoterapiahoitoa.

Käyttöön liittyvät varotoimet

Älä käytä raskauden tai imetyksen aikana, jos sinulla on epilepsia tai allergia asterikasveille. Ota yhteyttä lääkäriin, jos käytät lääkkeitä tai sinulla on maksasairaus. Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ruokavaliota ja terveellistä elämäntapaa. Säilytä lasten ulottumattomissa.