• Forza Vita Kimiya Sapphire, 10 Ml
-17%

Forza Vita Kimiya Zafiro, 10 ml

SKU-koodiFO8023966005096
Forza Vitan Kimiya Zafiro -sarjan tippavalmiste, joka on tarkoitettu tunne-elämän tasapainottamiseen kukkaterapian tai värähtelyterapian yhteydessä.
Normaalihinta €32,40 324,0 € / 100ml
Alennushinta €32,40 Normaalihinta €38,96
Säästät: -€6,56
324,0 € / 100ml
Forza Vita Kimiya Sapphire, 10 Ml
Forza Vita Kimiya Zafiro, 10 ml
Normaalihinta €32,40 324,0 € / 100ml
Alennushinta €32,40 Normaalihinta €38,96
Säästät: -€6,56
324,0 € / 100ml

 

 

Mikä on Forza Vita Kimiya Zafiro, 10 ml?

Forza Vitan Kimiya Zafiro -sarjaan kuuluva tippavalmiste, joka on tarkoitettu tunne-elämän tasapainottamiseen kukkaterapian tai värähtelyterapian yhteydessä.

Koostumus ja ominaisuudet

  • 10 ml:n pullo
  • Käyttö tippoina
  • Kimiya-tuotesarjan valmiste

Forza Vita Kimiya Zafiro, 10 ml:n käyttöohjeet

Käytä pakkauksessa tai valmisteen määränneen terveydenhuollon ammattilaisen ohjeistamaa annosmäärää ja käyttötiheyttä.

Varotoimet ja säilytys

Tämä tuote ei korvaa terveydenhuoltoa eikä lääkärin määräämää hoitoa. Tarkista ajoneuvon kunto ja alkoholin pitoisuus, jos olet herkkä alkoholille.