• Fire Nutrition Back-Draft Preworkout Red Fruit Punch 400Gr.
  • Fire Nutrition Back-Draft Preworkout Red Fruit Punch 400 g.
-25%

Fire Nutrition Back-Draft Preworkout Red Fruit Punch 400 g.

SKU-koodiFI8436608370214
Marjojen makuinen treenin esivalmistelu.
Normaalihinta €34,95 8,74 € / 100gr
Alennushinta €34,95 Normaalihinta €46,60
Säästät: -€11,65
8,74 € / 100gr
Loppuunmyyty
Fire Nutrition Back-Draft Preworkout Red Fruit Punch 400Gr.
Fire Nutrition Back-Draft Preworkout Red Fruit Punch 400 g.
Normaalihinta €34,95 8,74 € / 100gr
Alennushinta €34,95 Normaalihinta €46,60
Säästät: -€11,65
8,74 € / 100gr

 

 

FIRE NUTRITIONin BACK-DRAFT-treenivalmiste, jossa on marjapunch-maku, on täydellinen valinta suorituskyvyn ja energian parantamiseen ennen treeniä. Se sisältää vaikuttavien ainesosien yhdistelmän, joka parantaa keskittymiskykyä ja voimaa, minkä ansiosta voit treenata entistä intensiivisemmin ja kestävämmin.

Koostumus

Treenin valmisteluyhdistelmä (vaikuttavat aineet), marja-aromi, makeutusaine (sukraloosi).

Käyttöohje

Sekoita 20 g veteen ennen harjoittelua.

Apteekkarin vinkki

Tehosta harjoitteluasi herkullisella pre-workout-tuotteella.