• Finisher Collagen, 300 g
-25%

Finisher Collagen, 300 g

SKU-koodiKE8436531249465
Hydrolysoidun kollageenin ravintolisä nivelten ja ihon hoitoon.
Normaalihinta €11,20 3,73 € / 100gr
Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,90
Säästät: -€3,70
3,73 € / 100gr
Finisher Collagen, 300 g
Finisher Collagen, 300 g
Normaalihinta €11,20 3,73 € / 100gr
Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,90
Säästät: -€3,70
3,73 € / 100gr

 

 
Finisher Collagen on 300 gramman annos hydrolysoitua kollageenia sisältävä ravintolisä, joka on kehitetty parantamaan nivelten, ihon ja hiusten terveyttä. Sen edistyksellinen koostumus helpottaa imeytymistä ja edistää tehokasta solujen uudistumista sekä nuorekkaampaa ulkonäköä.

Koostumus

Hydrolysoitu kollageeni, hyaluronihappo, C-vitamiini, magnesium, luonnollinen aromi, sukraloosi.

Käyttöohje

Liuota yksi annos veteen tai mehuun ja ota kerran päivässä.

Apteekkarin vinkki

Auttaa ylläpitämään nivelten, ihon ja hiusten terveyttä. Sopii erinomaisesti urheilijoille ja ikääntyneille.