• Fepadiet Fepa-Dren 500Ml.
-32%

Fepadiet Fepa-Dren 500 ml.

SKU-koodiFE8425402173992
Fepadiet Fepa-Dren on 500 ml:n nestemäinen ravintolisä. Se on kehitetty auttamaan nesteiden ja myrkkyjen poistumista elimistöstä, mikä edistää munuaisten toimintaa ja kehon puhdistumista. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat ylläpitämään asianmukaista nestetasapainoa ja parantamaan verenkiertoa.
Normaalihinta €14,10 2,82 € / 100ml
Alennushinta €14,10 Normaalihinta €20,86
Säästät: -€6,76
2,82 € / 100ml
Fepadiet Fepa-Dren 500Ml.
Fepadiet Fepa-Dren 500 ml.
Normaalihinta €14,10 2,82 € / 100ml
Alennushinta €14,10 Normaalihinta €20,86
Säästät: -€6,76
2,82 € / 100ml

 

 
Fepadiet Fepa-Dren on 500 ml:n nestemäinen ravintolisä. Sitä käytetään auttamaan nesteiden ja myrkkyjen poistumista elimistöstä, mikä edistää kehon puhdistumista ja detoksifikaatiota. Tämä tuote sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat parantamaan munuaisten ja maksan toimintaa, edistävät nesteiden poistumista ja vähentävät turvotusta. Fepadiet Fepa-Dren sopii erinomaisesti henkilöille, jotka haluavat parantaa yleistä terveyttään ja hyvinvointiaan, erityisesti nesteen kertymisen tai myrkkyjen poistumiseen liittyvien ongelmien yhteydessä.

Ainesosat

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.