• Fdb Drenabalance 250Ml.
-15%
Fdb

Fdb Drenabalance 250 ml.

SKU-koodiFD8414606931804
Fdb Drenabalance 250 ml on tuote, joka auttaa tasapainottamaan kehon nesteiden poistumista. Sen erityinen koostumus edistää nesteiden ja myrkkyjen poistumista, mikä auttaa luomaan kevyen olon ja hyvinvointia. Vain 250 ml:n annoksella tämä tuote on helppokäyttöinen ja voi olla erinomainen vaihtoehto niille, jotka haluavat parantaa terveyttään ja yleistä hyvinvointiaan.
Normaalihinta €15,90 6,36 € / 100ml
Alennushinta €15,90 Normaalihinta €18,68
Säästät: -€2,78
6,36 € / 100ml
Fdb Drenabalance 250Ml.
Fdb Drenabalance 250 ml.
Normaalihinta €15,90 6,36 € / 100ml
Alennushinta €15,90 Normaalihinta €18,68
Säästät: -€2,78
6,36 € / 100ml

 

 
Fdb Drenabalance 250 ml on tuote, joka on suunniteltu auttamaan kehon imusuoniston tasapainottamisessa. Sitä käytetään verenkierron parantamiseen ja nesteen kertymisen vähentämiseen, mikä voi auttaa vähentämään turvotusta ja edistämään myrkkyjen poistumista. Tämä tuote voi olla hyödyllinen henkilöille, jotka kärsivät väsyneistä jaloista, selluliitista tai turvotuksesta. On suositeltavaa noudattaa käyttöohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen hoidon aloittamista.

Käyttöohjeet

Fdb Drenabalance 250 ml:n käyttöohje on ottaa 10 ml päivässä laimennettuna lasilliseen vettä, mieluiten aamulla. Tuotetta suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä.

Ainesosat

Vesi, Cactinea™ (nopalin kuivauute, Opuntia ficus-indica, hedelmä), seljanmarjan tiivistetty mehu, artisokan kuivauutteet (Cynara scolymus, lehti), hevosruoho (Equisetum arvense, maanpäälliset osat), voikukka (Taraxacum officinale, juuri), ortosifoni (Orthosiphon stamineus, lehti), koivu (Betula pendula, lehti) ja Citrus aurantium (hedelmä), metsämarjojen aromi, säilöntäaine kaliumsorbaatti), happamuudensäätöaine (sitruunahappo), makeutusaine (stevioliglykosidit).