• Fdb Defensin Kids 250Ml.
-25%
Fdb

Fdb Defensin Kids 250 ml.

SKU-koodiFD8414606931477
Fdb Defensin Kids 250 ml on erityisesti lapsille kehitetty tuote. Se sisältää defensiinejä, jotka ovat luonnollisia mikrobilääkkeitä vahvistavia peptidejä, jotka vahvistavat lasten immuunijärjestelmää. Tämä nestemäinen valmiste on helppo ottaa ja auttaa suojaamaan lapsia infektioilta ja sairauksilta.
Normaalihinta €12,53 5,01 € / 100ml
Alennushinta €12,53 Normaalihinta €16,79
Säästät: -€4,26
5,01 € / 100ml
Loppuunmyyty
Fdb Defensin Kids 250Ml.
Fdb Defensin Kids 250 ml.
Normaalihinta €12,53 5,01 € / 100ml
Alennushinta €12,53 Normaalihinta €16,79
Säästät: -€4,26
5,01 € / 100ml

 

 
Fdb Defensin Kids 250 ml on erityisesti lapsille kehitetty tuote. Se on ravintolisä, joka sisältää defensiinejä, luonnollisia proteiineja, jotka vahvistavat immuunijärjestelmää. Nämä defensiinit auttavat ehkäisemään ja torjumaan infektioita vahvistamalla kehon puolustuskykyä. Tämä tuote sopii erinomaisesti lapsille, jotka sairastavat usein tai jotka tarvitsevat lisäapua pysyäkseen terveinä. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan päivittäistä käyttöä.

Käyttöohjeet

Fdb Defensin Kids 250 ml:n käyttöohjeet ovat seuraavat: suositellaan 10 ml:n (yksi ruokalusikallinen) annosta päivittäin, mieluiten ennen ateriaa. Tuotetta voidaan nauttia suoraan tai laimennettuna veteen. Tuotetta on tärkeää ravistaa hyvin ennen käyttöä.

Ainesosat

Vesi, Fruit up Premium -hedelmäsiirappi (hedelmäsiirappi, jossa on luonnollisia, matalan glykeemisen indeksin sokereita): Riisisiirappi, mansikan aromi, propolis-kuivauute, C-vitamiini (L-askorbiinihappo): pomelon (Citrus grandis) siementen kuivauute, vaahtokukka-uute (Althaea officinalis): sinkkiglukonaatti: happamuudensäätöaine (sitruunahappo): säilöntäaine (kaliumsorbaatti): eukalyptuksen eteerinen öljy.