• Farmina N&D White Dog Sea Bass Spirulina Mini 2Kg
-10%

Farmina N&D White Dog Lubina Spirulina Mini 2 kg

SKU-koodiFA8010276041012

Pienille koirille tarkoitettu kuivaruoka, jossa on meribassia ja spirulinaa

Normaalihinta €26,91 13,46 € / 1kg
Alennushinta €26,91 Normaalihinta €29,90
Säästät: -€2,99
13,46 € / 1kg
Loppuunmyyty
Farmina N&D White Dog Sea Bass Spirulina Mini 2Kg
Farmina N&D White Dog Lubina Spirulina Mini 2 kg
Normaalihinta €26,91 13,46 € / 1kg
Alennushinta €26,91 Normaalihinta €29,90
Säästät: -€2,99
13,46 € / 1kg
Lääkityssuositus
 
 
 
3 tuote(et)
€0,00

 

 

Pienille koirille tarkoitettu ruokavalio, joka sisältää meribassia ja spiruliinaa.

Ominaisuudet

Viljaton, runsaasti eläinperäisiä proteiineja, sisältää spiruliinaa yleisen terveyden edistämiseksi.

Koostumus ja ainesosat

Meribassi, spirulina, peruna, porkkana, pinaatti, omena, vitamiinit ja kivennäisaineet.