• Farmina N&D Dog Tropical Selection Mini Salmon 5Kg
-10%

Farmina N&D Dog Tropical Selection Mini Salmon 5 kg

SKU-koodiFA8010276042361

Pienille koirille tarkoitettu kuivaruoka, jossa on lohta

Normaalihinta €36,81 7,36 € / 1kg
Alennushinta €36,81 Normaalihinta €40,90
Säästät: -€4,09
7,36 € / 1kg
Loppuunmyyty
Farmina N&D Dog Tropical Selection Mini Salmon 5Kg
Farmina N&D Dog Tropical Selection Mini Salmon 5 kg
Normaalihinta €36,81 7,36 € / 1kg
Alennushinta €36,81 Normaalihinta €40,90
Säästät: -€4,09
7,36 € / 1kg

 

 

Suurikokoinen lohiruoka pienille koirille.

Ominaisuudet

Viljaton, runsaasti eläinproteiinia, sisältää luonnollisia antioksidantteja.

Koostumus ja ainesosat

Lohi, peruna, porkkana, pinaatti, omena, vitamiinit ja kivennäisaineet.