• Farmina N&D Dog Tropical Selection Mini Salmon 1,5Kg
-10%

Farmina N&D Dog Tropical Selection Mini Salmon 1,5 kg

SKU-koodiFA8010276042354

Pienille koirille tarkoitettu kuivaruoka, jossa on lohta

Normaalihinta €17,01 11,34 € / 1kg
Alennushinta €17,01 Normaalihinta €18,90
Säästät: -€1,89
11,34 € / 1kg
Loppuunmyyty
Farmina N&D Dog Tropical Selection Mini Salmon 1,5Kg
Farmina N&D Dog Tropical Selection Mini Salmon 1,5 kg
Normaalihinta €17,01 11,34 € / 1kg
Alennushinta €17,01 Normaalihinta €18,90
Säästät: -€1,89
11,34 € / 1kg

 

 

Lohipohjainen ruokavalio pienille koirille.

Ominaisuudet

Viljaton, runsaasti eläinproteiinia, sisältää luonnollisia antioksidantteja.

Koostumus ja ainesosat

Lohi, peruna, porkkana, pinaatti, omena, vitamiinit ja kivennäisaineet.