• Farmina N&D Dog Quinoa Skin Coat Duck Med/Maxi 7Kg
-10%

Farmina N&D Dog Quinoa Skin Coat Ankka Med/Maxi 7 kg

SKU-koodiFA8010276042002
Kuivaruoka keskikokoisille ja suurille koirille ihon ja turkin hoitoon
Normaalihinta €61,11 8,73 € / 1kg
Alennushinta €61,11 Normaalihinta €67,90
Säästät: -€6,79
8,73 € / 1kg
Loppuunmyyty
Farmina N&D Dog Quinoa Skin Coat Duck Med/Maxi 7Kg
Farmina N&D Dog Quinoa Skin Coat Ankka Med/Maxi 7 kg
Normaalihinta €61,11 8,73 € / 1kg
Alennushinta €61,11 Normaalihinta €67,90
Säästät: -€6,79
8,73 € / 1kg

 

 
Quinoa- ja ankka-pohjainen ravintovalmiste, joka parantaa keskikokoisten ja suurten koirien ihon ja turkin terveyttä.

Ominaisuudet

Parantaa ihon ja turkin terveyttä, viljaton, runsaasti eläinproteiinia.

Koostumus ja ainesosat

Ankka, quinoa, peruna, porkkana, pinaatti, omena, vitamiinit ja kivennäisaineet.