• Farline Paediatric Spray Spf 50+ , 200 ml
-19%

Farline Spray Pediátrico SPF 50+, 200 ml

SKU-koodiFA8470002061590
Farline Solar Spray Pediátrico SPF 50+ 200 ml on lapsille tarkoitettu, korkean suojakertoimen omaava aurinkovoide, joka ei sisällä parabeeneja ja joka on rikastettu E-vitamiinilla ja pantenolilla. Se on vedenkestävä ja auttaa torjumaan auringon UVA- ja UVB-säteilyn haitallisia vaikutuksia.
Normaalihinta €12,00 6,0 € / 100ml
Alennushinta €12,00 Normaalihinta €14,88
Säästät: -€2,88
6,0 € / 100ml
Farline Paediatric Spray Spf 50+ , 200 ml
Farline Spray Pediátrico SPF 50+, 200 ml
Normaalihinta €12,00 6,0 € / 100ml
Alennushinta €12,00 Normaalihinta €14,88
Säästät: -€2,88
6,0 € / 100ml

 

 

Farline Solar Spray Pediátrico SPF 50+ 200 ml on lapsille tarkoitettu aurinkovoide, joka tarjoaa korkean suojan. Tuote ei sisällä parabeeneja, ja se on rikastettu E-vitamiinilla ja pantenolilla. Lisäksi se on vedenkestävä. Tuotteen koostumuksessa olevat pantenoli ja E-vitamiini auttavat torjumaan auringon UVA- ja UVB-säteilyn haitallisia vaikutuksia.

Käyttöohjeet

Ravista ennen käyttöä. Levitä runsaasti ja tasaisesti ennen auringolle altistumista. Toista levitys säännöllisesti, erityisesti pitkän uinnin tai runsaan hikoilun jälkeen.