• Faaborg Pharma Helo Hand 50Ml.
-5%

Faaborg Pharma Helo Hand 50 ml.

SKU-koodiFA5705847002150
FAABORG PHARMA HELO HAND 50 ml on ruokavalioon tarkoitettu tuote, joka hoitaa ja suojaa käsiä sekä pitää ne pehmeinä ja terveinä.
Normaalihinta €12,90 25,8 € / 100ml
Alennushinta €12,90 Normaalihinta €13,58
Säästät: -€0,68
25,8 € / 100ml
Faaborg Pharma Helo Hand 50Ml.
Faaborg Pharma Helo Hand 50 ml.
Normaalihinta €12,90 25,8 € / 100ml
Alennushinta €12,90 Normaalihinta €13,58
Säästät: -€0,68
25,8 € / 100ml

 

 

FAABORG PHARMA HELO HAND on 50 ml:n geelimuotoinen ravintolisä. Tämä geeli on kehitetty erityisesti käsien hoitoon ja kosteuttamiseen. Sen ainutlaatuinen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, jotka pehmentävät ihoa ja antavat raikkauden ja hyvinvoinnin tunteen. Lisäksi sen kätevä koko tekee siitä ihanteellisen tuotteen, jonka voit ottaa mukaan minne tahansa ja pitää kätesi pehmeinä ja suojattuina milloin tahansa.