• Faaborg Pharma Helo Anti-Itch 70 150Ml.
-49%

Faaborg Pharma Helo Anti-Itch 70, 150 ml.

SKU-koodiFA5705847002174
FAABORG PHARMA HELO ANTI-ITCH 70 150 ml on ravintovalmiste, joka lievittää tehokkaasti ihon kutinaa. Sen erityinen koostumus tarjoaa nopeaa ja pitkäkestoista helpotusta.
Normaalihinta €21,00 14,0 € / 100ml
Alennushinta €21,00 Normaalihinta €41,07
Säästät: -€20,07
14,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Faaborg Pharma Helo Anti-Itch 70 150Ml.
Faaborg Pharma Helo Anti-Itch 70, 150 ml.
Normaalihinta €21,00 14,0 € / 100ml
Alennushinta €21,00 Normaalihinta €41,07
Säästät: -€20,07
14,0 € / 100ml

 

 

FAABORG PHARMA HELO ANTI-ITCH 70 on voide, joka auttaa lievittämään ihon kutinaa. Sen erityinen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, jotka rauhoittavat ja pehmentävät ärtynyttä ihoa ja tuovat välitöntä helpotusta. Tämä 150 ml:n voide sopii erinomaisesti päivittäiseen käyttöön, ja sitä voidaan levittää eri kehon alueille.