• Eye Care Lipstick Jumbo Pomegranate, 3.15 g
-7%

Eye Care Jumbo-huulipuna, granaattiomena, 3,15 g

SKU-koodiEY3532663007876
Jumbo-huulipuna, granaatinpunainen.
Normaalihinta €11,80 374,6 € / 100gr
Alennushinta €11,80 Normaalihinta €12,74
Säästät: -€0,94
374,6 € / 100gr
Loppuunmyyty
Eye Care Lipstick Jumbo Pomegranate, 3.15 g
Eye Care Jumbo-huulipuna, granaattiomena, 3,15 g
Normaalihinta €11,80 374,6 € / 100gr
Alennushinta €11,80 Normaalihinta €12,74
Säästät: -€0,94
374,6 € / 100gr

 

 
Eye Care -sarjan granaatinpunainen jumbo-huulipuna tarjoaa intensiivisen ja eloisan värin, joka sopii erinomaisesti rohkeiden ja huomiota herättävien meikkilookien luomiseen. Sen kermainen ja ravitseva koostumus kosteuttaa huulia ja antaa pehmeän ja viettelevän lopputuloksen. Täydellinen tapa ilmaista intohimosi vastustamattomilla ja eloisilla huulilla.

Koostumus

Ricinus Communis Seed Oil, Cera Alba, Copernicia Cerifera Cera, CI 15850, CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499, tokoferyyliasetaatti, Helianthus Annuus Seed Oil, Aroma, tokoferoli.

Käyttöohje

Levitä suoraan huulille, jolloin lopputulos on pehmeä ja kermainen.