• Evoluderm Agua Pura, 50 ml
-32%

Evoluderm Agua Pura, 50 ml

SKU-koodiEV3760100203851
Evoluderm Agua Pura, 50 ml
Normaalihinta €1,70 3,4 € / 100ml
Alennushinta €1,70 Normaalihinta €2,50
Säästät: -€0,80
3,4 € / 100ml
Loppuunmyyty
Evoluderm Agua Pura, 50 ml
Evoluderm Agua Pura, 50 ml
Normaalihinta €1,70 3,4 € / 100ml
Alennushinta €1,70 Normaalihinta €2,50
Säästät: -€0,80
3,4 € / 100ml

 

 
Evoluderm-puhdasvesi on hyvinvoinnin lähde sinulle ja perheellesi koko päivän ajan. Hienolla sumullaan Evoluderm-puhdasvesi kosteuttaa, virkistää ja kiinteyttää ihoasi. Voit käyttää sitä sekä kasvoille että vartalolle. Evoluderm-puhdasvesi sopii kaikille ihotyypeille, myös herkimmille. Varoitus. Paineistettu säiliö: voi räjähtää kuumentuessaan. Säilytä lasten ulottumattomissa. Pidä poissa lämmönlähteistä, kuumilta pinnoilta, kipinöistä, avotulesta ja muista syttymislähteistä. Tupakointi kielletty. Älä puhkaise tai polta, edes käytön jälkeen. Suojaa auringonvalolta. Älä altista yli 50 °C/122 °F:n lämpötiloille. Käytä tuotetta vain käyttötarkoituksen mukaisesti. Suojaa pakkaselta. Dermatologisesti testattu.

Käyttöohjeet

Ole varovainen. Paineistettu säiliö: Voi räjähtää lämmön vaikutuksesta. Pidä poissa lämmönlähteistä, kuumilta pinnoilta, kipinöistä, avotulesta ja muista syttymislähteistä. Älä tupakoi. Älä puhkaise tai polta, edes käytön jälkeen. Säilytä lasten ulottumattomissa. Suojaa auringonvalolta. Älä altista yli 50 °C/122 °F lämpötiloille. Älä käytä mihinkään muuhun tarkoitukseen kuin mihin tuote on tarkoitettu. Säilytä pakkaselta suojattuna. Dermatologisesti testattu.

Ainesosat

AQUA, NITROGEN.