• Evoluderm Agua Pura, 150 ml
-33%

Evoluderm Agua Pura, 150 ml

SKU-koodiEV3760100682298

Evoluderm Agua Pura, 150 ml

Normaalihinta €2,20 1,47 € / 100ml
Alennushinta €2,20 Normaalihinta €3,29
Säästät: -€1,09
1,47 € / 100ml
Loppuunmyyty
Evoluderm Agua Pura, 150 ml
Evoluderm Agua Pura, 150 ml
Normaalihinta €2,20 1,47 € / 100ml
Alennushinta €2,20 Normaalihinta €3,29
Säästät: -€1,09
1,47 € / 100ml

 

 

Evoluderm-puhdasvesi on hyvinvoinnin lähde sinulle ja perheellesi koko päivän ajan. Hienolla sumullaan Evoluderm-puhdasvesi kosteuttaa, virkistää ja kiinteyttää ihoasi. Voit käyttää sitä sekä kasvoilla että vartalolla. Evoluderm-puhdasvesi sopii kaikille ihotyypeille, myös herkimmille. Huomio. Paineistettu säiliö: voi räjähtää kuumentuessaan. Säilytä lasten ulottumattomissa. Pidä poissa lämmönlähteistä, kuumilta pinnoilta, kipinöiltä, avotulelta ja muilta syttymislähteiltä. Tupakointi kielletty. Älä puhkaise tai polta, edes käytön jälkeen. Suojaa auringonvalolta. Älä altista yli 50 °C/122 °F lämpötiloille. Käytä tuotetta vain sen käyttötarkoituksen mukaisesti. Suojaa pakkaselta. Dermatologisesti testattu.

Käyttöohjeet

Ole varovainen. Paineistettu säiliö: Voi räjähtää lämmön vaikutuksesta. Pidä poissa lämmönlähteistä, kuumista pinnoista, kipinöistä, avotulesta ja muista syttymislähteistä. Älä tupakoi. Älä puhkaise tai polta, edes käytön jälkeen. Säilytä lasten ulottumattomissa. Suojaa auringonvalolta. Älä altista yli 50 °C/122 °F lämpötiloille. Älä käytä mihinkään muuhun tarkoitukseen kuin mihin tuote on tarkoitettu. Säilytä pakkaselta suojattuna. Dermatologisesti testattu.

Ainesosat

AQUA, NITROGEN.