• Essie Vao Nail 55 Fierces , 13.5 ml
  • Essie Vao Nail 55 Fierces, 13,5 ml
  • Essie Vao Nail 55 Fierces, 13,5 ml
  • Essie Vao Nail 55 Fierces, 13,5 ml
  • Essie Vao Nail 55 Fierces, 13,5 ml
-26%

Essie Vao Nail 55 Fierces, 13,5 ml

SKU-koodiES30188907

ESSIE VAO 55 FIERCES BA 13,5 ml

Normaalihinta €10,20 75,56 € / 100ml
Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,84
Säästät: -€3,64
75,56 € / 100ml
Essie Vao Nail 55 Fierces , 13.5 ml
Essie Vao Nail 55 Fierces, 13,5 ml
Normaalihinta €10,20 75,56 € / 100ml
Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,84
Säästät: -€3,64
75,56 € / 100ml

 

 

ESSIE VAO 55 FIERCES BA 13,5 ml

Koostumus

Value1: AQUA / VESI • VETYPEROKSIDI • SETEARYLALKOHOLI • NATRIUMLAURYYLISULFAATTI • NATRIUMBENZOAATTI • ETIDRONIHAPPO • SITRUUNAHAPPO • TETRANATRIUMEDTA

Käyttöohje

Sekoita kehite ja värivoide kulhossa.
Levitä seos siveltimellä tasaisesti kuiviin hiuksiin.
Anna vaikuttaa ohjeissa mainitun ajan.
Huuhtele runsaalla vedellä ja levitä värjäyksen jälkeinen hoitoaine.
Parhaan tuloksen saavuttamiseksi noudata mukana tulevan esitteen ohjeita.

Ainesosat

G2014379 - AINESOSAT: ETYYLIASETAATTI • BUTYYLIASETAATTI • NITROSELLULOOSA • TOSYLAAMIDI/EPOKSIHARSSI • TRIMETYYLIPENTANYYLIDIISOBUTYRAATTI • ISOPROPYYLIALKOHOLI • TRIBENZOIINI • STEARALKONIUMHECTORIITTI • ASETYLOITU HYDROGENOITU RIKINÖYTYGLYSERIDI • ADIPIINIHAPPO/NEOPENTYYLIGLYKOL/TRIMELLIITTISEN ANHYDRIIDIN KOPOLYMEERI • SAKKAROOSIASETAATTI-ISOBUTYRAATTI • STEARALKONIUMBENTONIITTI • SYNTEETTINEN FLUORIFLOGOPIITTI • BENZOFENONI-1 • SILIKA • DIASETONIALKOHOLI • STYREENI/AKRYLAATTI-KOPOLYMEERI • KALCIUM-ALUMIINI-BOROSILIKAATTI • BARIUMSULFAATTI • SITRUUNAHAPPO • DENATUROITU ALKOHOLI • ALUMIINI-KALKIUM-NATRIUM-SILIKAATTI • KALKIUM-NATRIUM-BOROSILIKAATTI • KOLOFONII / HARTSI • PIIDIOKSIDI [NANO] / PIIDIOKSIDI • ALUMIINIOKSIDI • DIMETIKONI • ISOPHORONIDIAMIINI/ISOPHTALIHAPPO/TROMETAMIINI-KOPOLYMEERI • TINAOKSIDI • DIETYLIHEKSYYLADIPAATTI • n-BUTYYLIALKOHOLI • KALCIUM-TITANIUM-BOROSILIKAATTI • AQUA / VESI • ASETONI • TRIETOKSIKAPRYLYYLISILAANI • TALKI • ALUMIINIHYDROKSIDI ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • MIKA • CI 19140 / KELTAINEN 5 LAKE • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77891 [NANO] / TITANIUMDIOKSIDI • CI 15850 / RED 7 LAKE • CI 77007 / ULTRAMARINE-VÄRIAINEET • CI 77510 / FERRIAMMONIUMFERROSYANIDI • CI 77000 / ALUMIINIJAUHE • CI 15850 / RED 6 LAKE • CI 15880 / RED 34 LAKE • CI 77266 [NANO] / BLACK 2 • CI 42090 / BLUE 1 LAKE • CI 77742 / MANGANESIVIOLETTI • CI 77288 / KROMIUMOKSIDIVIHREÄT • CI 77510 / RAUTAFERROSYANIDI • CI 45410 / PUNAINEN 28 • CI 73360 / PUNAINEN 30 LAKE • CI 60730 / EXT. VIOLET 2 • CI 60725 / VIOLET 2 • CI 45380 / PUNAINEN 22]. (F.I.L. Z218107/11).