• Essie Vao Nail 50 Good Th , 13.5 ml
  • Essie Vao Nail 50 Good Th, 13,5 ml
  • Essie Vao Nail 50 Good Th, 13,5 ml
  • Essie Vao Nail 50 Good Th, 13,5 ml
  • Essie Vao Nail 50 Good Th, 13,5 ml
  • Essie Vao Nail 50 Good Th, 13,5 ml
-28%

Essie Vao Nail 50 Good Th, 13,5 ml

SKU-koodiES30188891

ESSIE VAO 50 GOOD TH BA13,5 ml

Normaalihinta €9,90 73,33 € / 100ml
Alennushinta €9,90 Normaalihinta €13,84
Säästät: -€3,94
73,33 € / 100ml
Essie Vao Nail 50 Good Th , 13.5 ml
Essie Vao Nail 50 Good Th, 13,5 ml
Normaalihinta €9,90 73,33 € / 100ml
Alennushinta €9,90 Normaalihinta €13,84
Säästät: -€3,94
73,33 € / 100ml

 

 

ESSIE VAO 50 GOOD TH BA13,5 ml

Koostumus

Value1: AQUA / VESI • VETYPEROKSIDI • SETEARYLALKOHOLI • NATRIUMLAURYLSULFAATTI • NATRIUMBENZOAATTI • ETIDRONIHAPPO • SITRUUNAHAPPO • TETRANATRIUM-EDTA

Käyttöohje

Sekoita kehite ja värivoide kulhossa.
Levitä seos siveltimellä tasaisesti kuiville hiuksille.
Anna vaikuttaa ohjeissa mainitun ajan.
Huuhtele runsaalla vedellä ja levitä värjäyksen jälkeinen hoitoaine.
Parhaan tuloksen saavuttamiseksi noudata mukana tulevan esitteen ohjeita.

Ainesosat

G2014379 - AINESOSAT: ETYYLISETSAATTI • BUTYYLISETSAATTI • NITROSELLULOOSA • TOSYLAAMIDI/EPOKSIHARSSI • TRIMETYYLIPENTANYYLI-DIISOBUTYRAATTI • ISOPROPYLIALKOHOLI • TRIBENZOIINI • STEARALKONIUMHECTORIITTI • ASETYLOITU HYDROGENOITU RIKINÖLJYGLISERIDI • ADIPIINIHAPPO/NEOPENTYYLIGLYKOL/TRIMELLIITTISEN ANHYDRIDIN KOPOLYMEERI • SAKKAROOSIASETAATTIDIISOBUTYRAATTI • STEARALKONIUMBENTONIITTI • SYNTEETTINEN FLUORIFLOGOPIITTI • BENZOFENONI-1 • SILIKA • DIASETONIALKOHOLI • STYREENI/AKRYLAATTI-KOPOLYMEERI • KALCIUM-ALUMIINI-BOROSILIKAATTI • BARIUMSULFAATTI • SITRUUNAHAPPO • DENATUROITU ALKOHOLI • ALUMIINI-KALSIIUM-NATRIUM-SILIKAATTI • KALSIIUM-NATRIUM-BOROSILIKAATTI • KOLOFONI / HARTSI • SILIKA [NANO] / SILIKA • ALUMIINIOKSIDI • DIMETIKONI • ISOPHORONIDIAMIINI/ISOPHTAALIHAPPO/TROMETAMIINI-KOPOLYMEERI • TINAOKSIDI • DIETYLIHEKSYYLADIPAATTI • n-BUTYYLIALKOHOLI • KALCIUM-TITANIUM-BOROSILIKAATTI • AQUA / VESI • ASETONI • TRIETOKSIKAPRYLYYLISILAANI • TALKI • ALUMIINIHYDROKSIDI ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • MIKA • CI 19140 / KELTAINEN 5 LAKE • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77891 [NANO] / TITANIUMDIOKSIDI • CI 15850 / RED 7 LAKE • CI 77007 / ULTRAMARIINIT • CI 77510 / RUTSA-AMMONIUMFERROSYANIIDI • CI 77000 / ALUMIINIJAUHE • CI 15850 / RED 6 LAKE • CI 15880 / RED 34 LAKE • CI 77266 [NANO] / BLACK 2 • CI 42090 / BLUE 1 LAKE • CI 77742 / MANGANESIVIOLETTI • CI 77288 / KROMIOKSIDIVIHREÄT • CI 77510 / RAUTAFERROSYANIDI • CI 45410 / RED 28 • CI 73360 / RED 30 LAKE • CI 60730 / EXT. VIOLET 2 • CI 60725 / VIOLET 2 • CI 45380 / RED 22]. (F.I.L. Z218107/11).