• Essie Gel Couture Top Coat 13,5 Ml
  • Essie Gel Couture Top Coat 13,5 ml
  • Essie Gel Couture Top Coat 13,5 ml
  • Essie Gel Couture Top Coat 13,5 ml
  • Essie Gel Couture Top Coat 13,5 ml
  • Essie Gel Couture Top Coat 13,5 ml
-29%

Essie Gel Couture Top Coat 13,5 ml

SKU-koodiES30149397

ESSIE GEL COUTURE BUBBLES ONLY

Normaalihinta €11,40 84,44 € / 100ml
Alennushinta €11,40 Normaalihinta €16,12
Säästät: -€4,72
84,44 € / 100ml
Essie Gel Couture Top Coat 13,5 Ml
Essie Gel Couture Top Coat 13,5 ml
Normaalihinta €11,40 84,44 € / 100ml
Alennushinta €11,40 Normaalihinta €16,12
Säästät: -€4,72
84,44 € / 100ml

 

 

Saat pitkäkestoiset geelimaisten kynsien vaikutelman valitsemalla laajasta valikoimasta erittäin kylläisiä värejä ilman UV-lamppua. Perfect Fit -sivellin mukautuu kynnen muotoihin ja mahdollistaa tasaisen levityksen ilman vesijälkiä. Tuote poistetaan kuten tavallinen kynsilakka.

Koostumus

G2024776 - AINESOSAT: BUTYYLIASETAATTI • ETYYLIASETAATTI • NITROSELLULOOSA • DIPROPYLEENIGLYKOLIDIBENZOAATTI • ISOPROPYLALKOHOLI • ASETYYLITRIBUTYYLISITRAATTI • SELLULOOSAASETAATIBUTYRAATTI • AKRYLAATTIKOPOLYMEERI • SAKKAROOSIASETAATTI-ISOBUTYRAATTI • FTALAANIANHYDRIIDI/GLYSEROLI/GLYSIDYYLIDEKANOAATTI-KOPOLYMEERI • DENATUROITU ALKOHOLI. • KROTONIHAPPO/VINYLI-C8-12-ISOALKYYLIESTERIT/VA/BIS-VINYLDIMETIKONI-RISTIKOPOLYMEERI ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 60725 / VIOLET 2]. (F.I.L. Z70039802/1).

Käyttöohjeet

Pitkäkestoinen ammattitason kynsienhoito kotona. Vaihe 1: Levitä väri, pohjamaalia ei tarvita. Vaihe 2: Kiinnitä kynsilakka pitkäkestoisella geelipinnoitteella Top Coat -tuotteella.

Ainesosat

G2024776 - AINESOSAT: BUTYYLIASETAATTI • ETYYLIASETAATTI • NITROSELLULOOSA • DIPROPYLEENIGLYKOLIDIBENZOAATTI • ISOPROPYYLIALKOHOLI • ASETYYLITRIBUTYYLISITRAATTI • SELLULOOSA-ASETAATTIBUTYRAATTI • AKRYLAATTIKOPOLYMEERI • SAKKAROOSI-ASETAATTISOBUTYRAATTI • FTALIKOHANHYDRIIDI/GLYSEROLI/GLYSIDYYLIDEKANOAATTI-KOPOLYMEERI • DENATUOITU ALKOHOLI • KROTONIHAPPO/VINYLI-C8-12-ISOALKYYLIESTERIT/VA/BIS-VINYLDIMETIKONI-RISTIKOPOLYMEERI ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 60725 / VIOLET 2]. (F.I.L. Z70039802/1).