• Essie Essie Vao 993 Be Them All Ba13.5Ml
  • Essie Essie Vao 993 Be Them All Ba 13,5 ml
  • Essie Essie Vao 993 Be Them All Ba 13,5 ml
  • Essie Essie Vao 993 Be Them All Ba 13,5 ml
  • Essie Essie Vao 993 Be Them All Ba 13,5 ml
  • Essie Essie Vao 993 Be Them All Ba 13,5 ml
-26%

Essie Essie Vao 993 Be Them All Ba 13,5 ml

SKU-koodiES30189065

ESSIE-kynsilakka, sävy 993 Be Them All

Normaalihinta €10,20 75,56 € / 100ml
Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,84
Säästät: -€3,64
75,56 € / 100ml
Essie Essie Vao 993 Be Them All Ba13.5Ml
Essie Essie Vao 993 Be Them All Ba 13,5 ml
Normaalihinta €10,20 75,56 € / 100ml
Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,84
Säästät: -€3,64
75,56 € / 100ml

 

 

Vastustamaton värivalikoima jokaiseen mielentilaan ja jokaiseen tilaisuuteen. Kynsilakamme tarjoavat moitteettoman, kiiltävän ja tasaisen lopputuloksen.
Niiden innovatiivinen, tuulettimen muotoinen sivellin mukautuu jokaiseen kynteen, mikä takaa tarkan ja tasaisen levityksen yhdellä vedolla. Essien avulla manikyyri on aina täydellinen.

Koostumus

1217490 D - AINESOSAT: HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / AURINGONKUKANSIEMENÖLJY • ISOPROPYL MYRISTATE • OLEA EUROPAEA FRUIT OIL / OLIIVIÖLJY • OCTYLDODECANOL • SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / JOJOBA-SIEMENÖLJY • COCOS NUCIFERA OIL / KOKOSÖLJY • PARFUM / TUOKSU • GLYCINE SOJA OIL / SOJAPAPUÖLJY • ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT / ROSMARIININLEHTIUUTE • PERSEA GRATISSIMA OIL / AVOKADOÖLJY • BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEAVOI • SITRUUNAHAPPO • TOKOFEROLI • KUMARIINI • LIMONEENI • BENTSYYLIALKOHOLI (F.I.L. Z70050816/1).

Käyttöohjeet

Monikäyttöinen: 1. Pesua edeltävä öljy: Levitä ja hiero päänahasta hiusten kärjiin ja anna vaikuttaa 1 tunti tai yön yli. 2. Sekoita hiusnaamioon ravitsemuksen tehostamiseksi. 3. Viimeistely: poistaa pörröisyyttä ja lisää kiiltoa. 4. Virkistää kiharoita pesukertojen välillä

Ainesosat

G2025 1 – AINESOSAT: ETYYLIASETAATTI • BUTYYLIASETAATTI • NITROSELLULOOSA • PROPYYLIASETAATTI • ISOPROPYYLIALKOHOLI • TRIBUTYYLISITRAATTI • TOSYLAAMIDI/EPOKSIHARSA • ADIPIINIHAPPO/NEOPENTYYLIGLYKOL/TRIMELLIITTINANHYDRIDI-KOPOLYMEERI • STEARALKONIUMHECTORIITTI • AKRYLAATTIKOPOLYMEERI • BENZOFENONI-1 • HYDROGENOITU ASETOFENONI/OKSIMETHYLEENIKOPOLYMEERI • SYNTEETTINEN FLUORIFLOGOPIITTI • DIMETIKONI • KALSIUM-NAATRIUMBOROSILIKAATTI • BARIUMSULFAATTI • SITRUUNAHAPPO • PIIDIOKSIIDI • KALCIUM-ALUMIINI-BOROSILIKAATTI • HAPETETTU POLYETYLEENI • ASETYYLITRIBUTYYLISITRAATTI • KOLOFONI / HARTSI • NORBORNANEDIAMIINI/RESORCINOLI-DIGLYSIDYYLIEETERI-RISTIPOLYMEERI • MAGNESIUMSILIKAATTI • FTALAANIANHYDRIIDI/GLYSEROLI/GLYSIDYYLIDEKANOAATTI-KOPOLYMEERI • TINAOKSIDI • ALUMIINIHYDROKSIDI • TRIETHOXYSILYLETHYL POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE • ISOPROPYL TITANIUM TRIISOSTEARATE • ASETONI • ALUMIINIOKSIDI • CI 77002 / ALUMIINIHYDROKSIDI ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • CI 19140 / KELTAINEN 5 LAKE • MIKA • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 15850 / PUNAINEN 7 LAKE • CI 15850 / PUNAINEN 6 LAKE • CI 77163 / VISMUTTIOKSIKLORIDI • CI 15880 / PUNAINEN 34 LAKE • CI 77510 / RUTAMMONIUMFERROSYANIDI • CI 42090 / SININEN 1 LAKE • CI 77000 / ALUMIINIJauhe • CI 77266 [NANO] / MUSTA 2 • CI 77007 / ULTRAMARIINIT • CI 77510 / RUTAKYANIDI • CI 60725 / VIOLET 2 • CI 45410 / RED 28 • CI 77400 / BRONZE POWDER • CI 77400 / COPPER POWDER • CI 60730 / EXT. VIOLET 2 • CI 45370 / ORANGE 5 • CI 45380 / RED 22]. (F.I.L. Z48596/59).