• Essie Essie Vao 992 Playful Ba13.5Ml
  • Essie Essie Vao 992 Playful Ba 13,5 ml
  • Essie Essie Vao 992 Playful Ba 13,5 ml
  • Essie Essie Vao 992 Playful Ba 13,5 ml
  • Essie Essie Vao 992 Playful Ba 13,5 ml
  • Essie Essie Vao 992 Playful Ba 13,5 ml
-26%

Essie Essie Vao 992 Playful Ba 13,5 ml

SKU-koodiES30189072

ESSIE-kynsilakka, sävy 992 Playful & Rebellious

Normaalihinta €10,20 75,56 € / 100ml
Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,84
Säästät: -€3,64
75,56 € / 100ml
Essie Essie Vao 992 Playful Ba13.5Ml
Essie Essie Vao 992 Playful Ba 13,5 ml
Normaalihinta €10,20 75,56 € / 100ml
Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,84
Säästät: -€3,64
75,56 € / 100ml

 

 

Vastustamaton värivalikoima jokaiseen mielentilaan ja jokaiseen tilaisuuteen. Kynsilakkamme tarjoavat moitteettoman, kiiltävän ja tasaisen lopputuloksen.
Niiden innovatiivinen, tuulettimen muotoinen sivellin mukautuu jokaiseen kynsiin, mikä takaa tarkan ja tasaisen levityksen yhdellä vedolla. Essien avulla manikyyri on aina täydellinen.

Koostumus

G2025 1 – AINESOSAT: ETYYLIASETAATTI • BUTYYLIASETAATTI • NITROSELLULOOSA • PROPYYLIASETAATTI • ISOPROPYYLIALKOHOLI • TRIBUTYYLISITRAATTI • TOSYLAAMIDI/EPOKSIHARSSI • ADIPIINIHAPPO/NEOPENTYYLIGLYKOL/TRIMELLIITTINANHYDRIIDIN KOPOLYMEERI • STEARALKONIUMHEKTORIITTI • AKRYLAATTIKOPOLYMEERI • BENZOFENONI-1 • HYDROGENOITU ASETOFENONI/OKSIMETYLEENIKOPOLYMEERI • SYNTEETTINEN FLUORIFLOGOPIITTI • DIMETIKONI • KALCIUM-NAATRIUMBOROSILIKAATTI • BARIUMSULFAATTI • SITRUUNAHAPPO • PIIDIOKSIDI • KALCIUM-ALUMIINI-BOROSILIKAATTI • HAPETETTU POLYETYLEENI • ASETYYLITRIBUTYYLISITRAATTI • KOLOFONI / HARTSI • NORBORNANEDIAMIINI/RESORCINOLI-DIGLYCIDYYLIEETERI-RISTIKOPOLYMEERI • MAGNESIUMSILIKAATTI • FTALAATIN ANHYDRIIDI/GLYSEROLI/GLYSIDYYLIDEKANOAATTI-KOPOLYMEERI • TINAOKSIDI • ALUMIINIHYDROKSIDI • TRIETHOXYSILYLETHYL POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE • ISOPROPYL TITANIUM TRIISOSTEARATE • ASETONI • ALUMIINIOKSIDI • CI 77002 / ALUMIINIHYDROKSIDI ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • CI 19140 / KELTAINEN 5 LAKE • MIKA • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 15850 / PUNAINEN 7 LAKE • CI 15850 / PUNAINEN 6 LAKE • CI 77163 / BISMUTTIOKSIKLORIDI • CI 15880 / PUNAINEN 34 LAKE • CI 77510 / RUTAMMONIUMFERROSYANIIDI • CI 42090 / SININEN 1 LAKE • CI 77000 / ALUMIINIJAUHE • CI 77266 [NANO] / MUSTA 2 • CI 77007 / ULTRAMARIINIT • CI 77510 / RAUTA(III)FERROSYANIDI • CI 60725 / VIOLET 2 • CI 45410 / RED 28 • CI 77400 / BRONZE POWDER • CI 77400 / COPPER POWDER • CI 60730 / EXT. VIOLET 2 • CI 45370 / ORANGE 5 • CI 45380 / RED 22]. (F.I.L. Z48596/59).

Käyttöohjeet

Saat täydellisen manikyyrin levittämällä pohjamaalin puhtaalle ja kuivalle kynsille ennen kuin levität kaksi kerrosta suosikkiväriäsi essie-lakasta ja yhden kerroksen päällyslakkaa.

Ainesosat

G2025 1 – AINESOSAT: ETYYLIASETAATTI • BUTYYLIASETAATTI • NITROSELLULOOSA • PROPYYLIASETAATTI • ISOPROPYYLIALKOHOLI • TRIBUTYYLISITRAATTI • TOSYLAAMIDI/EPOKSIHARSSI • ADIPIINIHAPPO/NEOPENTYYLIGLYKOL/TRIMELLIITTISEN ANHYDRIIDIN KOPOLYMEERI • STEARALKONIUMHECTORIITTI • AKRYLAATTIKOPOLYMEERI • BENZOFENONI-1 • HYDROGENOITU ASETOFENONI/OKSIMETYLEENIKOPOLYMEERI • SYNTEETTINEN FLUORIFLOGOPIITTI • DIMETIKONI • KALCIUM-NATRIUMBOROSILIKAATTI • BARIUMSULFAATTI • SITRUUNAHAPPO • PIIDIOKSIDI • KALCIUM-ALUMIINI-BOROSILIKAATTI • HAPETETTU POLYETYLEENI • ASETYYLITRIBUTYYLISITRAATTI • KOLOFONI / HARTSI • NORBORNANEDIAMINI/RESORCINOLI-DIGLYSIDYYLIEETERI-RISTIKOPOLYMEERI • MAGNESIUMSILIKAATTI • FTALAANIANHYDRIIDI/GLYSEROLI/GLYSIDYYLIDEKANOAATTI-KOPOLYMEERI • TINAOKSIDI • ALUMIINIHYDROKSIDI • TRIETHOXYSILYLETHYL POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE • ISOPROPYL TITANIUM TRIISOSTEARATE • ASETONI • ALUMIINIOKSIDI • CI 77002 / ALUMIINIHYDROKSIDI ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • CI 19140 / KELTAINEN 5 LAKE • MIKA • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 15850 / PUNAINEN 7 LAKE • CI 15850 / PUNAINEN 6 LAKE • CI 77163 / BISMUTTIOKSIKLORIDI • CI 15880 / PUNAINEN 34 LAKE • CI 77510 / RUTAMONIIUMFERROSYANIIDI • CI 42090 / SININEN 1 LAKE • CI 77000 / ALUMIINIJAUHE • CI 77266 [NANO] / MUSTA 2 • CI 77007 / ULTRAMARIINIT • CI 77510 / RUTAKYANIDI • CI 60725 / VIOLET 2 • CI 45410 / RED 28 • CI 77400 / BRONZE POWDER • CI 77400 / COPPER POWDER • CI 60730 / EXT. VIOLET 2 • CI 45370 / ORANGE 5 • CI 45380 / RED 22]. (F.I.L. Z48596/59).