• Essie Essie Vao 991 New Day New Ba13.5Ml
  • Essie Essie Vao 991 New Day New Ba 13,5 ml
  • Essie Essie Vao 991 New Day New Ba 13,5 ml
  • Essie Essie Vao 991 New Day New Ba 13,5 ml
  • Essie Essie Vao 991 New Day New Ba 13,5 ml
  • Essie Essie Vao 991 New Day New Ba 13,5 ml
-26%

Essie Essie Vao 991 New Day New Ba 13,5 ml

SKU-koodiES30189027

ESSIE-kynsilakka, sävy 991 New Day New Me

Normaalihinta €10,20 75,56 € / 100ml
Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,84
Säästät: -€3,64
75,56 € / 100ml
Essie Essie Vao 991 New Day New Ba13.5Ml
Essie Essie Vao 991 New Day New Ba 13,5 ml
Normaalihinta €10,20 75,56 € / 100ml
Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,84
Säästät: -€3,64
75,56 € / 100ml

 

 

Vastustamaton värivalikoima jokaiseen mielentilaan ja jokaiseen tilaisuuteen. Kynsilakkamme tarjoavat moitteettoman, kiiltävän ja tasaisen lopputuloksen.
Niiden innovatiivinen, tuulettimen muotoinen sivellin mukautuu jokaiseen kynteen, mikä takaa tarkan ja tasaisen levityksen yhdellä vedolla.
Essien avulla manikyyri on aina täydellinen

Koostumus

G2025 1 – AINESOSAT: ETYYLIASETAATTI • BUTYYLIASETAATTI • NITROSELLULOOSA • PROPYYLIASETAATTI • ISOPROPYYLIALKOHOLI • TRIBUTYYLISITRAATTI • TOSYLAAMIDI/EPOKSIHARSSI • ADIPIINIHAPPO/NEOPENTYYLIGLYKOL/TRIMELLIITTINANHYDRIDI-KOPOLYMEERI • STEARALKONIUMHECTORIITTI • AKRYLAATTIKOPOLYMEERI • BENZOFENONI-1 • HYDROGENOITU ASETOFENONI/OKSIMETYLEENIKOPOLYMEERI • SYNTEETTINEN FLUORIFLOGOPIITTI • DIMETIKONI • KALCIUM-NATRIUMBOROSILIKAATTI • BARIUMSULFAATTI • SITRUUNAHAPPO • PIIDIOKSIDI • KALCIUM-ALUMIINI-BOROSILIKAATTI • HAPETETTU POLYETYLEENI • ASETYYLITRIBUTYYLISITRAATTI • KOLOFONI / HARTSI • NORBORNANEDIAMINI/RESORCINOLI-DIGLYSIDYYLIEETERI-RISTIKOPOLYMEERI • MAGNESIUMSILIKAATTI • FTALAANIANHYDRIIDI/GLYSEROLI/GLYSIDYYLIDEKANOAATTI-KOPOLYMEERI • TINAOKSIDI • ALUMIINIHYDROKSIDI • TRIETHOXYSILYLETHYL POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE • ISOPROPYL TITANIUM TRIISOSTEARATE • ACETONE • ALUMINA • CI 77002 / ALUMINUM HYDROXIDE ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • CI 19140 / KELTAINEN 5 LAKE • MIKAA • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 15850 / PUNAINEN 7 LAKE • CI 15850 / PUNAINEN 6 LAKE • CI 77163 / BISMUTTIOKSIKLORIDI • CI 15880 / PUNAINEN 34 LAKE • CI 77510 / RUTKAMMONIUMFERROSYANIDI • CI 42090 / SININEN 1 LAKE • CI 77000 / ALUMIINIJAUHE • CI 77266 [NANO] / MUSTA 2 • CI 77007 / ULTRAMARIINIT • CI 77510 / RUTAKYANIDI • CI 60725 / VIOLET 2 • CI 45410 / RED 28 • CI 77400 / BRONZE POWDER • CI 77400 / COPPER POWDER • CI 60730 / EXT. VIOLET 2 • CI 45370 / ORANGE 5 • CI 45380 / RED 22]. (F.I.L. Z48596/59).

Käyttöohjeet

Saat täydellisen manikyyrin levittämällä pohjamaalia puhtaalle ja kuivalle kynsille ennen kuin levität kaksi kerrosta suosikkiväriäsi essie-lakasta ja yhden kerroksen päällyslakkaa.

Ainesosat

G2025 1 – AINESOSAT: ETYYLIASETAATTI • BUTYYLIASETAATTI • NITROSELLULOOSA • PROPYYLIASETAATTI • ISOPROPYYLIALKOHOLI • TRIBUTYYLISITRAATTI • TOSYLAAMIDI/EPOKSIHARTSI • ADIPIINIHAPPO/NEOPENTYYLIGLYKOL/TRIMELLIITTINANHYDRIDI-KOPOLYMEERI • STEARALKONIUMHEKTORIITTI • AKRYLAATTIKOPOLYMEERI • BENZOFENONI-1 • HYDROGENOITU ASETOFENONI/OKSIMETYLEENIKOPOLYMEERI • SYNTEETTINEN FLUORIFLOGOPIITTI • DIMETIKONI • KALCIUM-NATRIUMBOROSILIKAATTI • BARIUMSULFAATTI • SITRUUNAHAPPO • PIIDIOKSIDI • KALCIUM-ALUMIINI-BOROSILIKAATTI • HAPETETTU POLYETYLEENI • ASETYYLITRIBUTYYLISITRAATTI • KOLOFONI / HARTSI • NORBORNANEDIAMIINI/RESORCINOLI-DIGLYSIDYYLIEETERI-RISTIKOPOLYMEERI • MAGNESIUMISILIKAATTI • FTALAANIANHYDRIIDI/GLYSERIINI/GLYSIDYYLIDEKANOAATTI-KOPOLYMEERI • TINAOKSIDI • ALUMIINIHYDROKSIDI • TRIETHOXYSILYLETHYL POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE • ISOPROPYL TITANIUM TRIISOSTEARATE • ACETONE • ALUMINA • CI 77002 / ALUMINUM HYDROXIDE ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • CI 19140 / KELTAINEN 5 LAKE • MIKA • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 15850 / PUNAINEN 7 LAKE • CI 15850 / PUNAINEN 6 LAKE • CI 77163 / VISMUTTIOKSIKLORIDI • CI 15880 / PUNAINEN 34 LAKE • CI 77510 / RAUTAAMMONIUMFERROSYANIDI • CI 42090 / SININEN 1 LAKE • CI 77000 / ALUMIINIJAUHE • CI 77266 [NANO] / MUSTA 2 • CI 77007 / ULTRAMARIINIT • CI 77510 / RAUTAFERROSYANIDI • CI 60725 / VIOLET 2 • CI 45410 / RED 28 • CI 77400 / BRONZE POWDER • CI 77400 / COPPER POWDER • CI 60730 / EXT. VIOLET 2 • CI 45370 / ORANGE 5 • CI 45380 / RED 22]. (F.I.L. Z48596/59).