• Essie Essie Vao 35 Spectrum Sh Ba13.5Ml
  • Essie Essie Vao 35 Spectrum Sh Ba 13,5 ml
  • Essie Essie Vao 35 Spectrum Sh Ba 13,5 ml
-26%

Essie Essie Vao 35 Spectrum Sh Ba 13,5 ml

SKU-koodiES30189133

Essie Special Effects Toppers -rajoitettu erä, sävy 35 Spectrum Shift

Normaalihinta €10,20 75,56 € / 100ml
Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,84
Säästät: -€3,64
75,56 € / 100ml
Essie Essie Vao 35 Spectrum Sh Ba13.5Ml
Essie Essie Vao 35 Spectrum Sh Ba 13,5 ml
Normaalihinta €10,20 75,56 € / 100ml
Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,84
Säästät: -€3,64
75,56 € / 100ml

 

 

Essie Special Effects Topper -kynsilakka taiteellisiin kynsiin. Uusi rajoitettu erä, saatavana 4 sävyssä, joissa on erikoistehosteinen viimeistely
Liity kynsitaiteen trendiin tämän erikoiskokoelman avulla! Valitse sävyt, tee niistä omasi ja koe värit.

Koostumus

G2025 1 - AINESOSAT: ETYYLIASETAATTI • BUTYYLIASETAATTI • NITROSELLULOOSA • PROPYYLIASETAATTI • ISOPROPYYLIALKOHOLI • TRIBUTYYLISITRAATTI • TOSYLAAMIDI/EPOKSIHARSSI • ADIPIINIHAPPO/NEOPENTYYLIGLYKOL/TRIMELLIITTINANHYDRIDI-KOPOLYMEERI • STEARALKONIUMHEKTORIITTI • AKRYLAATTIKOPOLYMEERI • BENZOFENONI-1 • HYDROGENOITU ASETOFENONI/OKSIMETYLEENIKOPOLYMEERI • SYNTEETTINEN FLUORIFLOGOPIITTI • DIMETIKONI • KALCIUM-NAATRIUMBOROSILIKAATTI • BARIUMSULFAATTI • SITRUUNAHAPPO • SILIKAA • KALCIUM-ALUMIINI-BOROSILIKAATTI • HAPETETTU POLYETYLEENI • ASETYYLITRIBUTYYLISITRAATTI • KOLOFONII / HANSIKKA • NORBORNANEDIAMINI/RESORCINOLI-DIGLYSIDYYLIEETERI-RISTIPOLYMERI • MAGNESIUM SILIKAATTI • FTALAATTIANHYDRIIDI/GLYSERIINI/GLYSIDYYLIDEKANOAATTI-KOPOLYMEERI • TINAOKSIDI • ALUMIINIHYDROKSIDI • TRIETHOXYSILYLETHYL POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE • ISOPROPYL TITANIUM TRIISOSTEARATE • ASETONI • ALUMIINIOKSIDI • CI 77002 / ALUMIINIHYDROKSIDI ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • CI 19140 / KELTAINEN 5 LAKE • MIKA • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 15850 / PUNAINEN 7 LAKE • CI 15850 / PUNAINEN 6 LAKE • CI 77163 / VISMUTTIOKSIKLORIDI • CI 15880 / PUNAINEN 34 LAKE • CI 77510 / RUTAAMMONIUMFERROSYANIDI • CI 42090 / SININEN 1 LAKE • CI 77000 / ALUMIINIJAUHE • CI 77266 [NANO] / MUSTA 2 • CI 77007 / ULTRAMARIINIT • CI 77510 / RAUTA(III)FERROSYANIDI • CI 60725 / VIOLET 2 • CI 45410 / RED 28 • CI 77400 / BRONZE POWDER • CI 77400 / COPPER POWDER • CI 60730 / EXT. VIOLET 2 • CI 45370 / ORANGE 5 • CI 45380 / RED 22]. (F.I.L. Z48596/59).

Käyttöohjeet

Saat täydellisen manikyyrin levittämällä pohjamaalia puhtaalle ja kuivalle kynsille ennen kuin levität kaksi kerrosta suosikkiväriäsi essie-kynsilakasta ja yhden kerroksen päällyslakkaa.

Ainesosat

G2014379 - AINESOSAT: ETYYLIASETAATTI • BUTYYLIASETAATTI • NITROSELLULOOSA • TOSYLAAMIDI/EPOKSIHARSSI • TRIMETYYLIPENTANYYLIDIISOBUTYRAATTI • ISOPROPYYLIALKOHOLI • TRIBENZOIINI • STEARALKONIUMHECTORIITTI • ASETYLOITU HYDROGENOITU RIKINÖYLYGLYSERIDI • ADIPIINIHAPPO/NEOPENTYYLIGLYKOLI/TRIMELLIITTINANHYDRIIDI-KOPOLYMEERI • SAKKAROSIASIETTAATTI-ISOBUTYRAATTI • STEARALKONIUMBENTONIITTI • SYNTEETTINEN FLUORIFLOGOPIITTI • BENZOFENONI-1 • PIIDIOKSIDI • DIASETONIALKOHOLI • STYREENI/AKRYLAATTIKOPOLYMEERI • KALCIUM-ALUMIINI-BOROSILIKAATTI • BARIUMSULFAATTI • SITRUUNAHAPPO • DENATUROITU ALKOHOLI • ALUMIINI-KALCIUM-NATRIUM-SILIKAATTI • KALCIUM-NATRIUM-BOROSILIKAATTI • KOLOFONI / HARTSI • SILIKA [NANO] / SILIKA • ALUMIINIOKSIDI • DIMETIKONI • ISOPHORONIDIAMINI/ISOPHTALIHAPPO/TROMETAMIINI-KOPOLYMEERI • TINAOKSIDI • DIETYYLHEKSYYLADIPAATTI • n-BUTYYLIALKOHOLI • KALSIIUM-TITANIUM-BOROSILIKAATTI • AQUA / VESI • ASETONI • TRIETOKSIKAPRYLYYLISILAANI • TALKI • ALUMIINIHYDROKSIDI ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • MIKA • CI 19140 / KELTAINEN 5 LAKE • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77891 [NANO] / TITANIUMDIOKSIDI • CI 15850 / RED 7 LAKE • CI 77007 / ULTRAMARINE-VÄRIAINEET • CI 77510 / FERRIAMMONIUMFERROSYANIDI • CI 77000 / ALUMIINIJAUHE • CI 15850 / RED 6 LAKE • CI 15880 / RED 34 LAKE • CI 77266 [NANO] / BLACK 2 • CI 42090 / BLUE 1 LAKE • CI 77742 / mangaanivioletti • CI 77288 / kromioksidivihreät • CI 77510 / ferrisyanidi • CI 45410 / RED 28 • CI 73360 / RED 30 LAKE • CI 60730 / EXT. VIOLET 2 • CI 60725 / VIOLET 2 • CI 45380 / RED 22]. (F.I.L. Z218107/11).