• Essie Essie Vao 18 Fiercely Face Ba13.5Ml
  • Essie Essie Vao 18 Fiercely Face Ba 13,5 ml
  • Essie Essie Vao 18 Fiercely Face Ba 13,5 ml
  • Essie Essie Vao 18 Fiercely Face Ba 13,5 ml
-26%

Essie Essie Vao 18 Fiercely Face Ba 13,5 ml

SKU-koodiES30189119

Essie Special Effects Toppers -rajoitettu erä, sävy 18 Fiercely Faceted

Normaalihinta €10,20 75,56 € / 100ml
Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,84
Säästät: -€3,64
75,56 € / 100ml
Essie Essie Vao 18 Fiercely Face Ba13.5Ml
Essie Essie Vao 18 Fiercely Face Ba 13,5 ml
Normaalihinta €10,20 75,56 € / 100ml
Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,84
Säästät: -€3,64
75,56 € / 100ml

 

 

Essie Special Effects Topper -kynsilakka luo taiteellisia kynsiä. Uusi rajoitettu erä, saatavana 4 sävyssä, joissa on erikoistehosteinen viimeistely
Liity kynsitaiteen trendiin tämän erikoiskokoelman avulla! Valitse sävyt, tee niistä omasi ja tunne värit.

Koostumus

G2014379 - AINESOSAT: ETYYLIASETAATTI • BUTYYLIASETAATTI • NITROSELLULOOSA • TOSYLAAMIDI/EPOKSIHARSSI • TRIMETYYLIPENTANYYLIDIISOBUTYRAATTI • ISOPROPYYLIALKOHOLI • TRIBENZOIINI • STEARALKONIUMHECTORIITTI • ASETYLOITU HYDROGENOITU RIKINÖLJYGLISERIDI • ADIPIINIHAPPO/NEOPENTYYLIGLYKOL/TRIMELLIITTINANHYDRIIDIN KOPOLYMEERI • SAKKAROOSIASETAATTIDIISOBUTYRAATTI • STEARALKONIUMBENTONIITTI • SYNTEETTINEN FLUORPHLOGOPIITTI • BENZOFENONI-1 • SILIKA • DIASETONIALKOHOLI • STYREENI/AKRYLAATTI-KOPOLYMEERI • KALSIIUM-ALUMIINI-BOROSILIKAATTI • BARIUMSULFAATTI • SITRUUNAHAPPO • DENATUROITU ALKOHOLI • ALUMIINI-KALKIUM-NATRIUM-SILIKAATTI • KALKIUM-NATRIUM-BOROSILIKAATTI • KOLOFONI / HARTSI • SILIKA [NANO] / SILIKA • ALUMIINIOKSIDI • DIMETIKONI • ISOPHORONIDIAMINI/ISOPHTALIHAPPO/TROMETAMIINI-KOPOLYMEERI • TINAOKSIDI • DIETYYLHEKSYYLADIPAATTI • n-BUTYYLIALKOHOLI • KALCIUM-TITANIUM-BOROSILIKAATTI • AQUA / VESI • ASETONI • TRIETOKSIKAPRYLYYLISILAANI • TALKI • ALUMIINIHYDROKSIDI ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • MIKA • CI 19140 / KELTAINEN 5 LAKE • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77891 [NANO] / TITANIUMDIOKSIDI • CI 15850 / RED 7 LAKE • CI 77007 / ULTRAMARINE-VÄRIAINEET • CI 77510 / FERRIAMMONIUMFERROSYANIDI • CI 77000 / ALUMIINIJAUHE • CI 15850 / RED 6 LAKE • CI 15880 / RED 34 LAKE • CI 77266 [NANO] / BLACK 2 • CI 42090 / BLUE 1 LAKE • CI 77742 / MANGANESIVIOLETTI • CI 77288 / KROMIOKSIDIVÄRIT • CI 77510 / RAUTAFERROSYANIDI • CI 45410 / PUNAINEN 28 • CI 73360 / PUNAINEN 30 LAKE • CI 60730 / EXT. VIOLET 2 • CI 60725 / VIOLET 2 • CI 45380 / PUNAINEN 22]. (F.I.L. Z218107/11).

Käyttöohjeet

Valitse itsellesi sopiva sävy ja levitä 1–2 kerrosta puhtaille ja kuiville kynsille ja anna kuivua. Voit myös yhdistää sen tavalliseen Essie-kynsilakkaasi saadaksesi metallisen vivahteen.

Ainesosat

G2014379 - AINESOSAT: ETYYLIASETAATTI • BUTYYLIASETAATTI • NITROSELLULOOSA • TOSYLAAMIDI/EPOKSIHARSSI • TRIMETYYLIPENTANYYLIDIISOBUTYRAATTI • ISOPROPYLALKOHOLI • TRIBENZOIINI • STEARALKONIUMHECTORIITTI • ASETYLOITU HYDROGENOITU RIKINÖYLYGLYSERIDI • ADIPIINIHAPPO/NEOPENTYYLIGLYKOL/TRIMELLIITTISEN ANHYDRIDIN KOPOLYMEERI • SAKKAROOSIASETAATTI-ISOBUTYRAATTI • STEARALKONIUMBENTONIITTI • SYNTEETTINEN FLUORIFLOGOPIITTI • BENZOFENONI-1 • SILIKA • DIASETONIALKOHOLI • STYREENI/AKRYLAATTI-KOPOLYMEERI • KALCIUM-ALUMIINI-BOROSILIKAATTI • BARIUMSULFAATTI • SITRUUNAHAPPO • DENATUROITU ALKOHOLI • ALUMIINI-KALKIUM-NATRIUM-SILIKAATTI • KALKIUM-NATRIUM-BOROSILIKAATTI • KOLOFONI / HARTSI • SILIKA [NANO] / SILIKA • ALUMIINIOKSIDI • DIMETIKONI • ISOPHORONIDIAMIINI/ISOPHTALIHAPPO/TROMETAMIINI-KOPOLYMEERI • TINAOKSIDI • DIETYYLHEKSYYLADIPAATTI • n-BUTYYLIALKOHOLI • KALCIUM-TITANIUM-BOROSILIKAATTI • AQUA / VESI • ASETONI • TRIETOKSIKAPRYLYYLISILAANI • TALKI • ALUMIINIHYDROKSIDI ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • MIKA • CI 19140 / KELTAINEN 5 LAKE • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77891 [NANO] / TITANIUMDIOKSIDI • CI 15850 / RED 7 LAKE • CI 77007 / ULTRAMARINIT • CI 77510 / RUTAKAMMONIUMFERROSYANIDI • CI 77000 / ALUMIINIJauhe • CI 15850 / RED 6 LAKE • CI 15880 / RED 34 LAKE • CI 77266 [NANO] / BLACK 2 • CI 42090 / BLUE 1 LAKE • CI 77742 / mangaanivioletti • CI 77288 / kromioksidivihreät • CI 77510 / ferrisyanidi • CI 45410 / PUNAINEN 28 • CI 73360 / PUNAINEN 30 LAKE • CI 60730 / EXT. VIOLET 2 • CI 60725 / VIOLET 2 • CI 45380 / PUNAINEN 22]. (F.I.L. Z218107/11).